reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Węgierska platforma T-Home nadal z Amosa 4°W

dodano: 2021-07-06 11:46
autor: Jan Borejko | źródło: Spacecom/T-Home

Amos 4W Spacecom T-Home przedłuża kontrakt ze Spacecom. Usługa DTH firmy Magyar Telekom platforma T-Home podpisała umowę przedłużającą z operatorem satelitarnym - firmą Spacecom, właścicielem floty satelitów Amos. Umowa oceniana jest minimum 8,6 mln dol., zapewni usługi platformie T-Home do 2024 roku.

satkurier.pl
T-Home platforma DTH amos 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma T-Home nadaje obecnie ponad 160 kanałów na terenie Węgier, w tym ponad 30 w HD za pośrednictwem satelitów Amos na pozycji orbitalnej 4°W. Jako największa platforma w Węgrzech dociera do ponad 33% węgierskich gospodarstw domowych. Magyar Telekom uruchomił platformę T-Home w 2008 roku.

Komentując przedłużenie umowy, Oren Tepper, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży Spacecom, powiedział:

- Przez ponad dekadę rozwijaliśmy współpracę z Magyar Telekom i jestem zaszczycony ich wotum zaufania dla naszej floty i przyszłych planów na pozycji 4°W. To przedłużenie umowy pokazuje, że nasze możliwości, profesjonalizm i dostarczana wartość są istotnymi elementami przyczyniającymi się do przyszłości biznesowej DTH T-Home. Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać dalszej kontynuacji naszej współpracy w nadchodzących latach.


Węgry są kluczowym rynkiem dla izraelskiego operatora Spacecom, a w zeszłym miesiącu firma świadcząca usługi satelitarne poinformowała, że ​​prowadzi negocjacje z 4iG, węgierską firmą informatyczną i telekomunikacyjną, w sprawie przejęcia przez tę ostatnią większościowego 51% udziałów w Spacecom. Według prezesa Spacedomu Dana Zajicka „transakcja wzmocni i poszerzy potencjał operacyjny Spacecom w Europie Wschodniej oraz stworzy wspólne przedsięwzięcia i synergię między firmami”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...