reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

dodano: 2021-07-10 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis

Radio Maryja W dniach 10-11 lipca br. po raz 30. Rodzina Radia Maryja pielgrzymuje na Jasną Górę, do Częstochowy. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Ewangelia radosną obietnicą”. Całe wydarzenie transmitowane będzie przez TV Trwam i Radio Maryja.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W weekend 10-11 lipca br. zapraszamy wszystkich do udziału w 30. Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja do Jasnogórskiej Pani. Zapraszamy do fizycznego udziału, na miejscu w Częstochowie, jak i duchowego za pośrednictwem TV Trwam i Radia Maryja. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Ewangelia radosną obietnicą" - zachęca nadawca. 

- Idziemy do naszej Pani, Matki i Królowej. Uczyńmy to teraz, bo nie wiemy, czy za kilka lub kilkanaście tygodni nie dojdzie do następnej pandemicznej izolacji. Po raz 30. idziemy do Matki Najświętszej z naszym dziękczynieniem i prośbą. Tym razem pod hasłem: Ewangelia radosną obietnicą”

- do udziału w pielgrzymce zaprasza ojciec Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja.


Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 17:30 transmisją koncertu Orkiestry KWK Staszic. Później, o godzinie 18:00 zaplanowana została msza święta z Jasnogórskiego Sanktuarium, pod przewodnictwem Ignacego Deca, biskupa seniora diecezji świdnickiej. - Wspólnie powierzymy Maryi nasze radości i problemy - zapowiada nadawca. Następnie (o godzinie 20:20) wspólna modlitwa różańcowa i „Apel Jasnogórski” (o godzinie 21:00).

W niedzielę, 11 lipca br. świętowanie rozpocznie się od godziny 8:00 transmisją „Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny” i czuwaniem modlitewnym (o godzinie 9:00). Kolejnym wydarzeniem pielgrzymki będzie msza święta o godzinie 11:00, podczas której nastąpi powierzenie Czarnej Madonnie rodzin, ojczyzny i całego świata. Mszy będzie przewodniczył Wacława Depo, metropolita częstochowski, przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Środków Społecznego Przekazu. Pielgrzymkę zakończy „Koronka do Bożego Miłosierdzia” o godzinie 15:00 (więcej tutaj).

- Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, to jest w różnych miejscach na placu będzie płyn do dezynfekcji rąk. Należy zachować odpowiednią odległość od siebie i zakrywać usta i nos - czytamy w komunikacie.

30. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę - transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

150 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...