reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacje na chilloucie z radiem Chillizet

dodano: 2021-07-12 00:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Chillizet Logo „Stacja chillout” i „Chillizet Food Truck” to wakacyjne propozycje stacji Chillizet (Eurozet/Agora). Wraz z uruchomieniem letniej rezydencji Chillizet na antenie pojawią się konkursy, w których nagrodami będą zaproszenia do Molo Camp z noclegiem i atrakcjami wodnymi.

Chillizet Nastaw się na chillout


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chillizet uruchamia „Stację chillout” na tarasie widokowym w Jastarni. Będzie to strefa relaksu, pełniąca również funkcję wakacyjnego studia rozgłośni. „Stacja chillout” usytuowana w Molo Camp w Jastarni zaprosi codziennie - od soboty, 10 lipca do końca wakacji br. Będzie to okazja do spotkania z prowadzącymi rozgłośni, nadającymi swoje codzienne relacje znad morza. Na gości czekają kulinarne atrakcje. Tu posilą się pizzą Chillizet, czy skosztują wykwintnego drinka Chillizet Fresa i uraczą się szumem fal i pięknym widokiem na morze.

Wraz z uruchomieniem letniej rezydencji Chillizet na antenie pojawią się konkursy, w których nagrodami będą zaproszenia do Molo Camp z noclegiem i atrakcjami wodnymi.

Jednocześnie w sobotę, 10 lipca br. na warszawskim Targu Śniadaniowym zadebiutował „Chillizet Food Truck” - mobilne źródło kulinarnego chilloutu. Przez całe wakacje w każdy weekend „Chillizet Food Truck” pojawiać się będzie w Warszawie, Trójmieście i Jastarni. Jak zapowiada nadawca, w menu pojawi się klasyczne chilli con carne, a także krewetki w sosie bisque i orzeźwiające andaluzyjskie gazpacho, a także niebanalne napoje: matcha latte, combucha i wychillowana herbata z owocami i miętą. Wszystkie dania kosztować będą 20, a napoje - 10 złotych.
 
Wakacje na chilloucie z Chillizet. Na rysunku samochód Citroën H, foto: Eurozet
Wakacje na chilloucie z Chillizet. Na rysunku samochód Citroën H, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...