reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzień Dobry Wakacje” od 2 sierpnia

dodano: 2021-07-13 10:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Dzień Dobry Wakacje DDTVN TVN W telewizji TVN od 2 sierpnia br. powrócą codzienne wydania „Dzień Dobry Wakacje”. Widzów każdego ranka witać będą znane pary prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Program rozpoczynać się będzie o godz. 9:00.

Paulina Krupińska, Damian Michałowski / TVN Grupa Discovery
Paulina Krupińska Damian Michałowski DDTVN Dzień Dobry Wakacje TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie

- powiedziała producentka Ewa Baj.

W wakacyjnych odcinkach DDTVN kontynuowane będą cykle: „Rey smakuje” z Mikołajem Reyem, „Do zobaczenia” z Michałem Cessanisem oraz „Co z tego wyrośnie?” z Łukaszem Skopem.

Nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji nawet podczas urlopów i wyjazdów. Niektóre z odcinków programu powstaną w całości w wyjazdowych studiach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...