reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PetrusGO dla mieszkańców Chojnic i okolic

dodano: 2021-07-14 10:08 | aktualizacja: 2021-07-14 12:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys Video Technologies

Insys Video Technologies Operator sieci kablowej Petrus, świadczący swoje usługi dla mieszkańców Chojnic i okolic, udostępnił swoim abonentom aplikację PetrusGO. Została ona dostarczona przez polską firmę Insys Video Technologies. Platforma PetrusGO umożliwia abonentom oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo online oraz dostęp do biblioteki filmów na żądanie Insys VOD Premium.

Insys Video Technologies
Insys PetrusGO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma PetrusGO dostępna jest dla użytkowników przez przeglądarkę internetową, aplikacje mobilne (Android i iOS) oraz na Android TV.
 

- InsysGO to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie telewizji IPTV dla operatorów do wdrożenia pod ich marką - mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. - Głównymi odbiorcami są operatorzy kablowi i ISP, którzy chcą unowocześnić swoje dotychczasowe usługi, wprowadzając innowacyjną technologię dostarczaną przez naszą firmę.

Petrus to jeden z największych operatorów kablowych wśród małych i średnich dostawców w Polsce. Firma działa na rynku od 1983 roku, poszerzając zasięg swoich usług o kolejne miasta. W celu utrzymania wysokiej pozycji w rankingach, zdecydowała się na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, wykorzystując nowoczesne narzędzia, przyciągające użytkowników, w tym aplikację na Android TV.
 

- Nasi klienci mają silną świadomość marki Petrus, którą promujemy od 1992 roku, a wdrożenie PetrusGO tylko umocniło naszą pozycję na rynku, na którym działamy - mówi Paweł Granowski, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży w Petrus. - Użytkownicy mogą korzystać z platformy na różnych urządzeniach, przez stronę www i aplikacje mobilne (Android i iOS), gdzie mają dostęp do biblioteki filmów VOD oraz do wybranych kanałów telewizyjnych na żywo.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...