reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Już prawie 7 mln telewizorów 4K w Hiszpanii

dodano: 2021-07-18 11:25 | aktualizacja: 2021-07-18 11:55
autor: RO | źródło: uhdspain.com

4k-logo-tv-360px.jpg W Hiszpanii sprzedano już blisko 7 mln odbiorników telewizyjnych UHD (4K), z których prawie milion sprzedano w zeszłym roku, twierdzi José María Vázquez, dyrektor ds. produktu i jakości firmy Vestel Ibérica i członek stowarzyszenia UHD Spain.

Seria telewizorów Philips Performance


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 15 czerwca 2021 UHD Spain nadaje treści 4K jednocześnie za pośrednictwem satelity, naziemnej telewizji cyfrowej i Internetu.

Vestel, jeden z partnerów założycielskich stowarzyszenia UHD Spain, jest międzynarodową firmą technologiczną z Turcji, która produkuje i dystrybuuje telewizory marek JVC, Hitachi i Toshiba oraz eksportuje produkty na 149 rynków pod wiodącymi markami japońskimi i europejskimi.

Pandemia i izolacja ludności od 2020 roku doprowadziły do wzrostu sprzedaży telewizorów i wydatków na rozrywkę domową na całym świecie.

Wzrost konsumpcji telewizji w zeszłym roku, spowodowany restrykcjami sanitarnymi i dłuższym przebywaniem w domu, a także w tym roku dzięki wydarzeniom sportowym, takim jak Euro 2020, przyczynił się do dużego popytu na ekrany wielkiego formatu i w konsekwencji dał ogromne możliwości, że skomercjalizowane odbiorniki mogą odbierać sygnał UHD. 

Źródło: uhdspain.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...