reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Entry+ nowym pakietem Platformy Canal+

dodano: 2021-07-21 13:57 | aktualizacja: 2021-07-22 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/CANAL+

Canal+ 15 lipca br. Platforma CANAL+ wprowadziła nowy pakiet telewizyjny Entry+. Aktualnie jest to najtańszy pakiet w ofercie tej platformy. Jego cena wynosi 9,99 zł miesięcznie (po uwzględnieniu rabatu 10 zł miesięcznie za wyrażenie zgód marketingowych i innych). Długość trwania umowy dla pakietu Entry+ wynosi tylko 12 miesięcy. Jakie kanały obejmuje pakiet Entry+?

CANAL+
Canal+ Entry+ najtańszy pakiet telewizji satelitarnej


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Entry+ Plaformy CANAL+, w cenie 9,99 zł miesięcznie, obejmuje 70 kanałów, w tym 6 tematycznych kanałów autorskich CANAL+ (Ale kino+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, MiniMini+, Planete+ i TeleTOON+). Głównie są to stacje rozrywkowe, muzyczne, dokumentalne, informacyjne i dla dzieci. Brak kanałów sportowych, a z filmowych dostępne są jedynie Ale kino+, Novelas+ i Stopklatka.

Dodatkowo abonent z pakietem Entry+ otrzymuje dostęp do streamingu 26 kanałów w CANAL+ online.

Do pakietu Entry+ można dobrać opcje dodatkowe: HBO (3 kanały) za 25 zł miesięcznie (z HBO GO za 35 zł miesięcznie), Eleven Sports (3 kanały) za 15,90 zł miesięcznie, History i History2 za 2,99 zł miesięcznie, Multi Man Pack (12 kanałów) za 30 zł miesięcznie, FOX Play (VOD) za 20 zł miesięcznie i/lub National Geographic Play (VOD, 10 zł miesięcznie).

Ze sprzętu do wyboru jest dekoder TVBOX+ lub moduł CAM 4K. W przypadku dekodera za najem sprzętu należy płacić 2 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy i 0 zł przy umowie na 24 miesiące. Korzystanie z modułu CAM 4K jest bezpłatne. Nie ma możliwości wyboru usługi multiroom. Antena satelitarna kosztuje 79 zł.

Po przejściu umowy w okres nieoznaczony, cena abonamentu Entry+ wyniesie 14,99 zł miesięcznie.

Warto dodać, że w związku z wprowadzeniem Entry+, do pakietów Entry+ Film i Entry+ Sport dołączono kanały tematyczne od CANAL+ (dotychczas ich tam nie było), bez zmian ceny (50 zł miesięcznie).

Aktualnie najtańszy pakiet w konkurencyjnej platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat - Pakiet S - kosztuje 20 zł miesięcznie. Obejmuje 50 kanałów, w tym kanały tematyczne Polsat. W odróżnieniu od Entry+ Platformy CANAL+, można w nim znaleźć kilka kanałów sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight i TVP Sport. Jednak cenowo Pakiet S Cyfrowego Polsatu jest bardziej zbliżony do Relax+ w Platformie CANAL+, z 87 kanałami i ceną 14,99 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy, a przez kolejne 12 miesięcy 29,99 zł miesięcznie. Relax+ zawiera 3 kanały sportowe: nSport+, TVN Turbo i TVP Sport.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...