reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 25.07.2021

dodano: 2021-07-24 09:55 | aktualizacja: 2021-07-24 23:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje live z PKO Ekstraklasy tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

15:0 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

19:30 Tenis: WTA World Tour, Palermo:
Finał
 
CANAL+ Sport 3

15:0 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 2

10:30 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski
 
Eurosport 4K

07:00 Kolarstwo kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Wyścig ze startu wspólnego
Komentarz: Adam Probosz, Stanisław Brzósko
 
Eurosport 1

04:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Magda Linette – Aryna Sabalenka

06:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hubert Hurkacz – Marton Fucsovics

12:00 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Eliminacje

14:30 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Brazylia – Korea Południowa

23:30 Triatlon: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał mężczyzn

02:00 Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału

03:00 Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału

03:30 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały

05:45 (nd/pn) Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mężczyźni w wadze półśredniej
 
Eurosport 2

05:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Serbia
Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak

07:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze kobiet i mężczyzn

11:40 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Rosja – Polska
Komentarz:  Krzysztof Sendecki, Mirosław Noculak

13:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Niemcy – Włochy
Komentarz: Jakub Pieczatowski, Adam Dutlinger

14:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze kobiet i mężczyzn

01:30 (nd/pn) Skateboarding: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Street kobiet
Komentarz: Jakub Suwiński

03:00 (nd/pn) Skateboarding: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Street kobiet
Komentarz: Jakub Suwiński
 
Eurosport 3

04:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Magda Linette – Aryna Sabalenka

06:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hubert Hurkacz – Marton Fucsovics
 
Eurosport 4
 
03:00 Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet

04:55 Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet

08:10 Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet

10:05 Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet

14:20 Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet
 
Eurosport 5

09:30 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Egipt – Argentyna

12:30 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Australia – Hiszpania
 
Eurosport 6

05:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Serbia
Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak

07:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze kobiet i mężczyzn

11:40 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Rosja – Polska
Komentarz:  Krzysztof Sendecki, Mirosław Noculak
 
Eurosport 7

05:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Taekwondo: kobiety do 57 kg; 
Judo: kobiety do 54 kg; 
Boks


06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Judo: kobiety do 54 kg
Boks

10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Judo;
Boks
 
Eurosport 8

02:00 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Holandia – Japonia

07:15 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Czarnogóra – Anglia

09:15 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Norwegia – Korea Południowa
 
Eurosport 9

03:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Japonia
Komentarz: Jakub Pieczatowski, Adam Dutlinger

09:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Maroko
Komentarz: Jakub Pieczatowski, Adam Dutlinger

13:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Niemcy – Włochy
Komentarz: Jakub Pieczatowski, Adam Dutlinger
 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Newport:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Blaine:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:05 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Imola:
Wyścig 2

14:45 Wyścigi samochodowe: GT Open, Imola:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2

18:05 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Imola:
Wyścig 3
 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
eWinner Apator Toruń – Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP World Tour, Gstaad:
Finał

20:00 Tenis: ATP World Tour, Umag:
Finał

00:05 (nd/pn) Piłka nożna: Major Leaguer Soccer:
New England Revolution – CF Montreal
 
Polsat Sport News

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Fastav Żlin – SK Slavia Praga

 
TVP 1

05:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Serbia

05:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Taekwondo: kobiety do 57 kg; 
Judo: kobiety do 54 kg; 
Boks


06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Szermierka: floret indywidualny kobiet;
Kajakarstwo górskie: slalom kobiet i mężczyzn
Judo: kobiety do 54 kg
Boks

08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kolarstwo kobiet: Wyścig ze startu wspólnego
Kajakarstwo górskie: slalom kobiet i mężczyzn
Szermierka: floret indywidualny kobiet;
Strzelectwo 

09:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Maroko

10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Szermierka;
Judo;
Boks

11:40 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Rosja – Polska

12:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Judo;
Boks

14:00 Koszykówka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Francja – USA

15:55 Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Floret indywidualny kobiet

02:35 (nd/pn) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Wioślarstwo;
Tenis stołowy;
Siatkówka plażowa;
Wioślarstwo
 
TVP Sport

05:05 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kwalifikacje kobiet

06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kolarstwo kobiet: Wyścig ze startu wspólnego
Kajakarstwo górskie: slalom kobiet i mężczyzn
Taekwondo: kobiety do 57 kg
Szermierka: floret indywidualny kobiet

11:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Szermierka: floret indywidualny kobiet - 1/2 finału
Boks: kobiety w wadze muszej i mężczyźni w wadze półciężkiej
Judo: finały

12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 
Pływanie: eliminacje
Taekwondo: kobiety do 57 kg - finały
Boks: kobiety w wadze muszej i mężczyźni w wadze półciężkiej

13:55 Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Floret indywidualny kobiet

14:30 Taekwondo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 
Kobiety do 57 kg i mężczyźni do 68 kg

15:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Eliminacje mężczyzn i kobiet

17:00 Tenis: WTA World Tour, Gdynia:
Finał

02:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Eliminacje mężczyzn i kobiet

03:25 (nd/pn) Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 
Finały  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...