dodano: 2021-07-31 12:30
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Lille OSC – Paris Saint-Germain
CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan CANAL+ Now
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów – Orzeł Łódź Eleven Sports 1
15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Lille OSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak Eurosport 4K
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Trampolina 3 m kobiet
Komentarz: Andrzej Wierniuk
10:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finały
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum
15:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Argentyna Eurosport 1
10:15 Koszykówka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania - Słowenia
Komentarz: Maciej Bonecki
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum
02:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna
Komentarz: Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński
03:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna
Komentarz: Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński
05:00 (nd/pn) Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 87 kg Eurosport 2
06:45 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Argentyna – Japonia
10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Alexander Zverev – Karen Chaczanow
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Korea Południowa – Serbia
02:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:: 1/8 finału
02:30 (nd/pn) Kajakarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprinty - eliminacje i 1/4 finału
03:00 (nd/pn) Kajakarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprinty - eliminacje i 1/4 finału Eurosport 3
08:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova – Belinda Bencic/Viktorija Golubic
Komentarz: Witold Domański
13:30 Badminton: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce kobiet
14:30 Badminton: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał kobiet
02:55 (nd/pn) Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/8 finału debla kobiet i mężczyzn Eurosport 4
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Trampolina 3 m kobiet
Komentarz: Andrzej Wierniuk
10:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finały
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński Eurosport 5
11:20 Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Belgia – Hiszpania
13:50 Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Indie – Wielka Brytania
02:20 (nd/pn) Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Niemcy – Argentyna
04:55 (nd/pn) Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Australia – Indie Eurosport 6
06:45 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Argentyna – Japonia
10:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania – Słowenia
Komentarz: Maciej Bonecki
14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Korea Południowa – Serbia
02:50 (nd/pn) Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Nigeria – Japonia Eurosport 7
10:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/4 finału kobiet i mężczyzn
00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – Chicago Fire Polsat Sport Extra
10:40 Formuła 3: Grand Prix Węgier: Wyścig
12:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: Finał
00:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Atlanta: Finał Polsat Sport News
11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
13:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
23:00 Tenis: ATP World Tour, Atlanta: Finał TVP 1
10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Alexander Zverev – Karen Chaczanow
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
15:00 Piłka ręczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Dania – Szwecja:
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź
02:00 (nd/pn) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka: sesja poranna;
Zapasy TVP Sport
08:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova – Belinda Bencic/Viktorija Golubic
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka
09:20 Golf mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Finał
10:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania – Słowenia
Komentarz: Piotr Sobczyński
13:00 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 76 kg - rwanie
15:000 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Argentyna
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
02:25 (nd/pn) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprinty – eliminacje i 1/4 finału