reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wywiad z Władysławem Kozakiewiczem w Red Carpet TV

dodano: 2021-08-04 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Red Carpet TV

Red Carpet TV logo 06.2019 Ekskluzywny wywiad z legendarnym Władysławem Kozakiewiczem oraz relacja z Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. To wszystko znajdzie się w najnowszym wydaniu magazynu filmowego „REC.” na antenie Red Carpet TV.

Rec Red Carpet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 7 sierpnia o godz. 14:45 odbędzie się emisja kolejnego odcinka nowego programu filmowego „REC.”. Poprowadzi go debiutujący w tej roli, znany i ceniony dziennikarz - Paweł Tworek.

„REC.” to najnowszy projekt telewizji Red Carpet TV. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć, co wydarzyło się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Co więcej w programie Władysław Kozakiewicz i relacja z premiery „Republiki Dzieci” Jana Jakuba Kolskiego.

„REC.” to 15-minutowa dawka najważniejszych newsów filmowych i serialowych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowy format telewizji Red Carpet TV przybliży widza do świata filmu, zabierze go za kulisy wielkich produkcji filmowych. Ciekawostki, newsy, box office’owe zestawienia. Wszystko to, co dwa tygodnie, w programie „REC.”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...