Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester United – Leeds United. Transmisje live z Tour de Pologne w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:30 Żużel: Grand Prix Szwecji: Dzień 7 CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
16:00 Piłka nożna: Multi Premier League: Burnley – Brighton;
Chelsea – Crystal Palace;
Everton – Southampton;
Leicester – Wolverhampton;
Watford – Aston Villa
Moderator: Krzysztof Marciniak
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Real Madryt
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Cracovia
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC – OGC Nice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
19:00 Tenis: WTA World Tour, Montreal: 1/2 finału CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Everton – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Peterborough United – Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain – RC Strasbourg
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC – OGC Nice
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Hull City – Queens Park Rangers
Komentarz: Patryk Mirosławski
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: SL Benfica – FC Arouca
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: SC Braga – Sporting CP
Komentarz: Piotr Dumanowski, Michał Świrkula Eleven Sports 4
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: RCD Mallorca – Real Betis
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
15:50 Kolarstwo szosowe: PostNord Danmark Rundt: Etap 5
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier
16:00 Kolarstwo kobiet: Tour of Norway: Etap 3
Komentarz: Stanisław Brzósko
18:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Indianapolis: Wyścig Golf Channel
13:00 Golf: European Tour, Kent: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
21:00 Golf: PGA Tour, Greensboro: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów
nSport+
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain – RC Strasbourg
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda Polsat Sport Premium 1
18:45 Piłka nożna: Eredivisie: Heracles Almelo – PSV Eindhoven
21:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – NEC Nijmegen Polsat Sport Premium 2
20:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Juventus FC – Atalanta BC
Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Korona Kielce – GKS Jastrzębie
15:20 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 6
Komentarz: Marcin Lepa, Piotr Wadecki, Robert Radosz
02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Toronto: 1/2 finału Polsat Sport Extra
10:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy: 1/2 finału
11:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy: 1/2 finału
12:45 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 1/4 finału
13:45 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 1/4 finału
16:30 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy: Mecz o 3. miejsce
17:45 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy: Finał
19:00 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Europy: Ceremonia medalowa
20:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 1/4 finału mężczyzn
21:00 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 1/4 finału mężczyzn Polsat Sport News
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Mlada Boleslav – SK Slavia Praga
19:20 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Montreal: Wyścig kobiet
Komentarz: Marcin Wiciński, Jakub Bielecki
21:50 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Montreal: Wyścig mężczyzn
Komentarz: Marcin Wiciński, Jakub Bielecki Sportklub
22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Indianapolis: Wyścig
TVP 1
14:50 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 6
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
17:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 6
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski TVP Sport
11:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: Rekord Bielsko-Biała – AZS UJ Kraków
Komentarz: Tomasz Jasina