reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Walk the line. Prosto do celu” w TTV [wideo]

dodano: 2021-08-12 21:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TTV „Walk the line. Prosto do celu” W niedzielę, 15 sierpnia br. o godz. 21:05 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Walk the line. Prosto do celu”. Wystąpią w nim uczestnicy takich produkcji jak „Down the road. Zespół w trasie”, „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Królowe życia”. Widowisko będzie dostępne również w serwisie VOD Player. Za produkcję formatu odpowiada firma GPlus Production.

TTV „Walk the line. Prosto do celu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, to nie będzie prosty spacer przez miasto. Bohaterowie programów TTV podejmą się pozornie nieskomplikowanego zadania - tym razem wraz z osobami towarzyszącymi czekać ich będzie rywalizacja na trasach wytyczonych przez polskie miasta i wsie, gdzie staną przed wyzwaniem przejścia w linii prostej wyznaczonej odległości. Prapremiera formatu odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 21:05 w TTV, a cała seria zadebiutuje na antenie stacji dwa tygodnie później - premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku, 30 sierpnia br., w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:05.

Zgodnie z zasadami programu, w każdym odcinku dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Ich zadaniem będzie pokonać trasę jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie. Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej. Kto okaże się lepszy, sprytniejszy i szybszy?

- W programie „Walk the line. Prosto do celu” bohaterowie różnych naszych programów przemierzają Polskę w rekreacyjnym tempie. Przechodzą przez miejsca, gdzie żyją, mieszkają i pracują Polacy. Po wielu miesiącach ograniczeń, takie drobne przyjemności wynikające z letniego tempa i przypadkowych spotkań z ludźmi po drodze, uruchomiły w naszych bohaterach dużo humoru i ciekawości

- komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa kanału TTV oraz serwisu Player.


W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę perswazji i odwagę drużyn. Bohaterowie będą musieli postarać się, aby przypadkowi ludzie, których spotkają po drodze, pomogli im w pokonywaniu przeszkód. Nie wiedzą, co ich czeka i z czym będą musieli się zmierzyć. W programie ze swoimi bliskimi udział wzięli między innymi uczestnicy takich produkcji jak „Down the road. Zespół w trasie” (więcej tutaj), „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) oraz „Królowe życia” (więcej tutaj).

Widowisko składa się z 12 odcinków. Program „Walk the line. Prosto do celu” dostępny również będzie w serwisie VOD Player. Za produkcję formatu odpowiada firma GPlus Production.
 
Patrycja Szreder i Marta Karpińska w programie „Walk the line. Prosto do celu”, foto: TVN Discovery
Patrycja Szreder i Marta Karpińska w programie „Walk the line. Prosto do celu”, foto: TVN Discovery


„Walk the line. Prosto do celu” w TTV - zapowiedź:
„Walk the line. Prosto do celu” - premiera w niedzielę, 15 sierpnia 2021 roku o godz. 21:05 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...