reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-24 - 2021-10-25

Sport w polskiej TV 3.09.2021

dodano: 2021-09-02 14:34 | aktualizacja: 2021-09-02 21:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z 5. dnia US Open. Transmisje live z Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Girona FC – Sporting Gijon
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
2. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Madrid Challenge:
Etap 2
Komentarz: Stanisław Brzósko

14:00 Kolarstwo szosowe: Benelux Tour:
Etap 5
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

15:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 19
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski 

17:45 Tenis: US Open: 
2. runda 

19:00 Tenis: US Open: 
2. runda 

21:00 Tenis: US Open: 
Anett Kontaveit – Iga Świątek

23:00 Tenis: US Open: 
2. runda 

01:00 (pt/so) Tenis: US Open: 
2. runda 

03:00 (pt/so) Tenis: US Open: 
2. runda 
 
Eurosport 2

16:50 Tenis: US Open: 
2. runda 

19:00 Tenis: US Open: 
2. runda 

21:00 Tenis: US Open: 
2. runda 

23:00 Tenis: US Open: 
2. runda 

01:00 (pt/so) Tenis: US Open: 
2. runda 

03:00 (pt/so) Tenis: US Open: 
2. runda 
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Empower:
Xiong Jing Nan – Michelle Nicolini
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:15 Sporty walki: Enfusion Cage Events 6:
Nabil Haryouli – Kyle Todd
Komentarz: Daniel Dziubicki, Michał Stanisławski
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
nSport+

17:45 Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych, Grudziądz:
Zawody
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja – Serbia

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia – Włochy

01:35 (pt/so) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – New England Revolution
 
Polsat Sport Extra

14:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Włochy – Białoruś

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – King Szczecin

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Bruksela:
Zawody

22:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 5: 
Przemysław Gorgoń – Karol Welter
 
Polsat Sport News

16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Chorwacja – Niemcy

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
JKH GKS Jastrzębie – HC Bolzano

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – Miedź Legnica
 
Sportklub

18:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga:
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Komentarz: Radosław Gielo

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
HC Telekom Veszprem – HC Motor Zaporoże
Komentarz: Tomasz Górski
 
TVP Sport

08:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie; 
Lekkoatletyka; 
Kolarstwo; 
Tenis stołowy


12:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie; 
Lekkoatletyka; 
Kolarstwo; 
Tenis stołowy


16:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Łotwa – Polska

17:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Gwardia Opole – Chrobry Głogów

20:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Jan Sławiński, Patryk Rokicki
 
Viaplay

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Mozambik – Wybrzeże Kości Słoniowej
Komentarz: Kamil Kania

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Zimbabwe – RPA 

16:15 Wyścigi samochodowe: W Series, Grand Prix Holandii:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Mauretania – Zambia

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Nigeria – Liberia
Komentarz: Mateusz Juza

20:40 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Manchester United – Reading LFC

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Tunezja – Gwinea Równikowa 

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Kamerun – Malawi
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF): 
Ghana – Etiopia
Komentarz: Dawid Król, Michał Zachodny
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...