reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzieci na tropie prawdy” w Polsacie i TV4

dodano: 2021-09-03 14:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Ministerstwo Zdrowia „Planuję długie życie” W sobotę, 4 września br. o godz. 10:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanale TV4, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Dzieci na tropie prawdy”. Audycja wyprodukowana została we współpracy z Ministerstwem Zdrowia. Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana jest w ramach „Narodowej strategii onkologicznej na lata 2020-2030”, finansowana ze środków ministra zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia „Planuję długie życie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dzieci na tropie prawdy” to program edukacyjny, w którym dzieci wcielają się w role prezenterów oraz reporterów, żeby dowiedzieć się, jakie kwestie mają wpływ na zdrowy styl życia. Ekipa dzieciaków zgłębiać będzie tajemnice profilaktyki zdrowia - tak u dorosłych jak i u dzieci. W każdym odcinku gośćmi programu „Dzieci na tropie prawdy” będą eksperci.

W każdym odcinku widzowie poznają informacje o tym, że właściwa dieta czy aktywność ruchowa mają wpływ nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale także na samopoczucie i psychikę. W związku z tym ekipa programu będzie rozmawiać z ekspertami: trenerem personalnym, stomatologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, kucharzem, cukiernikiem czy ogrodnikiem. - Wszystko po to, aby jak najlepiej pokazać widzom, że zdrowy styl życia może być fajny, przyjemny i bez wyrzeczeń. W zamian otrzymujemy lepszą odporność, wigor, więcej energii i radość z życia - zapowiada nadawca.

Audycja wyprodukowana została we współpracy z Ministerstwem Zdrowia. Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana jest w ramach „Narodowej strategii onkologicznej na lata 2020-2030”, finansowana ze środków ministra zdrowia.

„Dzieci na tropie prawdy” - emisja w soboty (od 4 września 2021 roku) o godz. 10:00 w telewizji Polsat. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...