reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Cybernetyczna zagłada” we wrześniu w AMC

dodano: 2021-09-04 07:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC We wrześniu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Cybernetyczna zagłada” takie produkcje filmowe jak „Hulk”, „Mutant”, „Niepamięć”, „Coś”, „Pamięć absolutna”, „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, „Pitch Black” i „Zimna fuzja”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Świat, który znamy, przestaje istnieć. Nadchodzą nowe, niebezpieczne czasy, do których ludzkość musi się przyzwyczaić, ale przede wszystkim, przetrwać. We wrześniowym paśmie filmowym „Cybernetyczna zagłada” (emisja w soboty, od 4 września br. o godzinie 22:00) widzowie kanału AMC będą mogli obejrzeć filmy, których bohaterowie trafią do nowych rzeczywistości, a ich głównym celem okaże się walka o życie i przetrwanie. W ramach pasma pojawi się m.in. „Hulk”, w którym naukowiec przybiera niecodzienną, potężną postać i stara się pokonać wszechobecne zło. Z kolei akcja horroru „Mutant” dzieje się w Nowym Jorku podczas epidemii roznoszonej przez karaluchy. Dwoje naukowców pracuje nad stworzeniem nowego insekta, który będzie w stanie powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Film akcji „Niepamięć” z Tomem Cruise’em w roli głównej przenosi widzów w daleką przyszłość, gdzie czekać będzie prawdziwe wyzwanie - ocalenie ludzkości. Natomiast produkcja science-fiction „Pamięć absolutna” z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej przybliża losy mężczyzny, który decyduje się na zabieg wszczepienia wspomnień. Nie wszystko idzie jednak po jego myśli, a prawda okaże się zaskakująca (więcej tutaj).

„Cybernetyczna zagłada” w AMC:

„Hulk” („The Hulk”)
reżyser: Ang Lee, występują: Jennifer Connelly, Eric Bana, Sam Elliott i Nick Nolte
emisja: w sobotę, 4 września br. o 22:00

Klasyczny bohater komiksów Marvela ożywa w epickim obrazie w reżyserii Anga Lee. Kiedy naukowiec Bruce Banner przemienia się w gigantyczną, niezwykle silną istotę, musi walczyć z siłami zła, jednocześnie zwalczając zło kryjące się w nim.

„Mutant” („Mimic”)
reżyser: Guillermo del Toro, występują: Mira Sorvino, Jeremy Northam, Josh Brolin i Charles S. Dutton
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 4 na 5 września br. o 0:40

Dwoje młodych naukowców łączy siły, aby uratować Nowy Jork przed epidemią roznoszoną przez karaluchy, która zabiła tysiące dzieci. Stworzonym przez nich cudem inżynierii genetycznej jest nowy gatunek insekta, którego enzymy są zabójcze dla przenoszących chorobę owadów. Po trzech latach ich dzieło powraca w nowej formie, zmieniając równowagę w przyrodzie i przechylając szalę na korzyść owadów. Stworzenia powstałe w laboratorium ewoluowały i zaczęły naśladować najbardziej niebezpiecznego drapieżnika ze wszystkich - człowieka.

„Niepamięć” („Oblivion”)
reżyseria: Joseph Kosinski, występują: Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Tom Cruise, Morgan Freeman i Nikolaj Coster-Waldau
emisja: w sobotę, 11 września br. o 22:00

Akcja filmu „Niepamięć” rozgrywa się w odległej przyszłości na Ziemi, która zmieniła się nie do poznania. Po konfrontacji z przeszłością, bohater filmu walczy o ocalenie ludzkości i wstępuje na drogę poznania i odkupienia.

„Coś” („The Thing”)
reżyser: John Carpenter, występują: Kurt Russell, Richard Masur, Richard Dysart, Donald Moffat i Wilford Brimley 
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 11 na 12 września br. o 0:25

Zimą 1982 roku dwunastoosobowy zespół naukowców w odległej stacji badawczej na Antarktydzie odkrywa obcego, który spędził ponad 100 tysięcy lat zakopany w śniegu. Po odmrożeniu, zmieniająca kształt istota sieje spustoszenie w bazie i wywołuje panikę zmieniając się w jednego z członków załogi.

„Pamięć absolutna” („Total Recall”)
reżyseria: Paul Verhoeven, występują: Rachel Ticotin, Sharon Stone, Arnold Schwarzenegger i Ronny Cox
emisja: w sobotę, 18 września br. o 22:00

Douglasa Quaida nawiedza powracający sen o podróży na Marsa. Mając nadzieję, że dowie się o nim czegoś więcej, wykupuje wakacje w firmie Rekall Inc. zajmującej się wszczepianiem wspomnień. Podczas zabiegu implementacji coś idzie nie tak. Quaid nagle przypomina sobie, że był tajnym agentem walczącym ze złym administratorem Marsa, Cohaagenem. Czy te doświadczenia są prawdziwe, czy może są tylko zaimplantowanymi fantazjami?

„Noc Oczyszczenia: Anarchia” („The Purge: Anarchy”)
reżyseria: James DeMonaco, występują: Kiele Sanchez, Zach Gilford i Frank Grillo
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 18 na 19 września br. o 0:10

Nowi Ojcowie Założyciele Ameryki zapraszają do świętowania corocznej Nocy Oczyszczenia. Kontynuacja horroru z 2013 roku pod tytułem „Noc Oczyszczenia” ukazuje losy młodej pary, która w wyniku awarii samochodu zmuszona jest do walki o przetrwanie w trakcie corocznej czystki. Reżyserem i scenarzystą filmu jest James DeMonaco, a w rolach głównych występują Kiele Sanchez i Zach Gilford.

„Pitch Black” („Pitch Black”)
reżyseria: David Twohy, występują: Radha Mitchell, Cole Hauser, Mark Sinclair „Vin Diesel” i Keith David
emisja: w sobotę, 25 września br. o 22:00

Kosmiczny statek pasażerski rozbija się na pustynnej planecie. Garstka ocalałych, wśród których znajduje się zbiegły skazaniec, Riddick (Mark Sinclair „Vin Diesel”), zostaje uwięziona na jałowym pustkowiu z trzema palącymi słońcami na niebie. W poszukiwaniu schronienia i wody, rozbitkowie łączą siły i odkrywają, że noc przynosi ze sobą roje gigantycznych, mięsożernych potworów, które odstraszyć może jedynie światło. Jeśli chcą wyjść z tego z życiem, Riddick i pasażerowie muszą sobie wzajemnie zaufać.

„Zimna fuzja” („Cold Fusion”)
reżyseria: Ivan Mitov, występują: Adrian Paul, Sarah Brown, Michelle Lee i William Hope
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 25 na 26 września br. o 0:05

W 1979 roku nad terytorium Ukrainy w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich zostaje zauważone UFO (Unidentified Flying Object). Eskadra myśliwców MIG 23 zostaje wysłana, by je przechwycić. Po bitwie powietrznej, w której Ziemianie tracą kilka maszyn, statek obcych zostaje zestrzelony przez pociski rakietowe. Następnie niezidentyfikowany obiekt latający trafia do ściśle tajnego kompleksu podobnego do amerykańskiej Strefy 51, gdzie ma zostać poddany badaniom.
 
Radha Mitchell i Mark Sinclair „Vin Diesel” w filmie „Pitch Black”, foto: AMC Networks International
Radha Mitchell i Mark Sinclair „Vin Diesel” w filmie „Pitch Black”, foto: AMC Networks International
Rowan Alexander w filmie „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, foto: AMC Networks International
Rowan Alexander w filmie „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, foto: AMC Networks International
Arnold Schwarzenegger i Sharon Stone w filmie „Pamięć absolutna”, foto: AMC Networks International
Arnold Schwarzenegger i Sharon Stone w filmie „Pamięć absolutna”, foto: AMC Networks International


„Cybernetyczna zagłada” - emisja w soboty (od 4 września 2021 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...