reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Grizzy i Lemingi” 3 - nowe odcinki w Boomerangu

dodano: 2021-10-04 03:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Grizzy i Lemingi” „Grizzy i Lemingi” („Grizzy et les Lemmings”) w podróży dookoła świata. Nowe odcinki serialu w kanale Boomerang. Od poniedziałku, 4 października br. o godz. 18:30 stacja Boomerang zaprasza na premierę nowych odcinków francuskiego serialu animowanego „Grizzy i Lemingi”, wyprodukowanego przez studio Hari. Pościg w śniegu? Harce przy Wielkim Murze Chińskim? Lemingi nie znają słowa „niemożliwe”. Wraz z misiem Grizzym wejdą z impetem w 3. sezon serialu, gdzie będą szaleć pod każdą szerokością geograficzną. Emisja odbywać się będzie codziennie o godz. 18:30. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Boomerang „Grizzy i Lemingi”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy w pierwszym odcinku serialu mrukliwy Grizzy przejął chatkę leśniczego, chytre lemingi wkroczyły do akcji - rozpoczął się krąg nieskończonych psot. Od tego momentu niebieskie stworki wymyślają nowe sposoby na to, by wykurzyć misia z chatki i przejąć ją dla siebie. Jak zapowiada nadawca, francuska produkcja „Grizzy i Lemingi” jest przepełniona zabawnymi gagami, a twórcy ze studia Hari zadbali o to, aby animacja wyróżniała się dynamiką i angażującymi opowiastkami.

W nowym sezonie widzowie spotkają bohaterów podczas podróży po świecie. Jak zwykle w ich przypadku, powodem wyprawy jest niezły bałagan. Lemingi doprowadziły do wybuchu fajerwerków u podnóża chatki, która w ten sposób została wystrzelona w powietrze i trafiła do rzeki. Nurt rzeki doprowadził postaci do różnych zakątków świata. W pierwszej części nowego sezonu temperamentna grupka trafiła do Chin i zwiedziła Wielki Mur Chiński. Tym razem widzowie zastaną ich na afrykańskim safari i Antarktydzie (więcej tutaj).

„Grizzy i Lemingi” - sezon 3., nowe odcinki, emisja codziennie (od 4 października 2021 roku) o godz. 18:30 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...