reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„48h. Zaginieni” w kanale Nowa TV

dodano: 2021-10-04 06:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Nowa TV „48h. Zaginieni” W poniedziałek, 4 października br. o godz. 20:00 w kanale Nowa TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiego serialu kryminalnego „48h. Zaginieni”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. W obsadzie znaleźli się Magdalena Smalara, Joanna Kupińska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus i Piotr Niemczyk.

Nowa TV „48h. Zaginieni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„48h. Zaginieni” to tajemnice poszukiwanych i ich bliskich. To produkcja o pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Największym wrogiem bohaterów jest czas - w przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, żeby odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu.

Tajemnicze zaginięcia wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. To grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają dochodzenie pod presją czasu: analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków i potencjalne konflikty. Wydział Zaginięć zrobi wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia.

Producentem serialu jest Constantin Entertainment Polska.

Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku, od 4 października br. na antenie kanału Nowa TV. A w nich działania policyjnej grupy do spraw osób zaginionych i dramatyczne losy poszukiwanych osób, które zmagają się z problemami osobistymi, finansowymi czy dyskryminacją. Historie pokazane w serialu „48h. Zaginieni” ujawniają prawdę nie tylko o samych poszkodowanych, ale także ich bliskich.

„48h. Zaginieni” - w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.: „Ksiądz”
emisja: w poniedziałek, 4 października br. o 20:00

Proboszcz małej parafii zgłasza zaginięcie młodego lubianego przez wiernych księdza Bartka. Mężczyzna po odprawieniu wieczornej mszy świętej wyszedł na spacer i zniknął. Sytuacja w kościele jest nerwowa. Policjanci dowiadują się, że wiejską społeczność niepokoi zażyła znajomość młodego księdza z jednym z ministrantów. Ojciec chłopca publicznie oskarżył go o pedofilię i groził. Gospodyni z plebanii dodatkowo zwraca poszukującym uwagę na jedną z parafianek, Justynę, która najwyraźniej zakochała się w księdzu Bartku.

Odcinek 2.: „Hania”
emisja: we wtorek, 5 października br. o 20:00

O północy policjanci z sekcji do spraw zaginięć Elżbieta i Kamil otrzymują zgłoszenie o zaginięciu czteroletniej Hanny. Zrozpaczeni rodzice położyli córkę do łóżka, a kilka godzin później zorientowali się, że dziecko zniknęło. Sprawa ma wysoki priorytet, uruchomiona zostaje procedura „Child Alert”. Poszukiwania trwają, policjanci podejrzewają zarówno rodziców jak i sąsiada Wołowego skazanego za przestępstwa seksualne. Czy uda im się odnaleźć dziewczynkę całą i zdrową?

Odcinek 3.: „Tajemnica matki”
emisja: w środę, 6 października br. o 20:00

Przerażona i zapłakana Julia zgłasza zaginięcie mamy, podczas gdy jest z nią jej starszy brat Robert. Zaginiona Aleksandra pracuje w zakładzie produkcji przetworów owocowych i rano nie wróciła po nocnej zmianie do domu. Podczas poszukiwań wychodzi na jaw, że Aleksandra okłamywała swoje dzieci i dawno już nie pracuje w zakładzie przetwórstwa owoców, z którego została zwolniona. Pojawia się pytanie, gdzie w takim razie wychodzi co noc? Skąd ma pieniądze? Koleżanka Aleksandry mówi, że koledzy z zakładów widzieli Aleksandrę na trasie koło lasu. Czy to możliwe, że została prostytutką?

Odcinek 4.: „Rodzina jest najważniejsza”
emisja: w czwartek, 7 października br. o 20:00

Zaginął 63-letni Stefan. Jego zniknięcie zgłasza żona Helena. W trakcie poszukiwań okazuje się, że Stefan brał „chwilówki” i wpadł w pętlę długów. Mężczyzna starał się o ustanowienie upadłości. W dniu, w którym wyszedł z domu po raz ostatni, miał sprawę w sądzie. Policjanci ustalają, że sąd odrzucił wniosek o upadłość. Policja bierze pod uwagę możliwość samobójstwa.

Odcinek 5.: „Nigeryjczyk”
emisja: w piątek, 8 października br. o 20:00

Na policję zgłasza się studentka Barbara. Jej chłopak Adisa jest Nigeryjczykiem, studiuje w Polsce i pracuje jako kurier rozwożący jedzenie. Barbara jest przerażona - Adisa nie wrócił na noc do domu, a na dodatek wysłał jej dziwną wiadomość łamaną polszczyzną z prośbą, żeby go ratowała. Podczas poszukiwań trop prowadzi do blokersów z osiedla. Pojawia się też podejrzenie, że za zniknięciem Nigeryjczyka stoi jego współlokator - Rafał, który jest rasistą. Kto uprowadził Adisę? Czy policjanci rozwikłają tę zagadkę?
 
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat


„48h. Zaginieni” - emisja od poniedziałku do piątku (od 4 października 2021 roku) o godz. 20:00 w kanale Nowa TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...