reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-22 - 2021-10-23

Transmisje październikowych meczów el. MŚ 2022 - gdzie obejrzeć?

dodano: 2021-10-04 13:22 | aktualizacja: 2021-10-11 18:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat Sport/satkurier.pl

MŚ 2022 Katar Mistrzostwa Świata Od piątku 8 października do wtorku 12 października przyjdzie czas na rozgrywki eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Polska zagra najpierw u siebie w Warszawie z San Marino, a następnie poleci do Tirany na trudny mecz z Albanią. W tym czasie dojdzie do wielu interesujących meczów. Oprócz meczów Polaków szczególnie interesują nas rozgrywki w strefie UEFA w polskiej grupie I (Węgry - Albania i Anglia - Węgry), ale będą też wybrane transmisje z strefy Ameryki Południowej (CONMEBOL) w TVP Sport czy kilka meczów strefy afrykańskiej (CAF) na kanałach FTA. 

FIFA
FIFA World Cup Qualifiers Katar 2022 MŚ 2022 Mistrzostwa Świata


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Satkurier.pl poleca mecze Paragwaj - Argentyna i Wenezuela - Brazylia w strefie CONMEBOL, a także mecze Niemcy - Rumunia, Czechy - Walia, Dania - Austria w Europie. 


Plan transmisji - eliminacje MŚ 2022 (UEFA, CONMEBOL, CAF):

8 października (piątek)

1:00 Paragwaj - Argentyna, TVP Sport [transmisja łączona]
Komentarz: Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij

1:30 Wenezuela - Brazylia, TVP Sport [transmisja łączona]
Komentarz: Hubert Bugaj

15:00 Malawi - Wybrzeże Kości Słoniowej, Viaplay, RTI1 (9°E - Wybrzeże Kości Słoniowej)
18:00 Angola - Gabon, Viaplay
18:00 Kamerun – Mozambik, Viaplay
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:45 Niemcy - Rumunia, Polsat Sport News, RTL/ RTL Austria (19,2°E)
20:45 Czechy - Walia, Polsat Sport Premium 1, CT Sport (23,°5E)
20:45 Łotwa - Holandia, Polsat Sport Premium 2, NPO 1 /NPO 1 4K (23,5°E)
20:45 Rosja - Słowacja, Polsat Sport Premium 3 PPV, Jednotka (23,5°E)
20:45 Turcja - Norwegia, Polsat Sport Premium 4 PPV, TRT1 (42°E)
20:45 Islandia - Armenia, Armenia TV (70,5°E -BISS)

21:00 Dżibuti - Burkina Faso, Viaplay, RTB TV Burkina Faso (9°E)
21:00 Egipt- Libia, Viaplay
21:00 Algieria - Niger, Viaplay, ESPN 2 NL (23,5°E)
Komentarz: Tomasz Górski


9 października (sobota)

15:00 Litwa - Bułgaria, Polsat Sport Extra, BNT1 (33°E - MIS)
17:00 Gruzja - Grecja, 1TV (36°E/46°E - BISS)
18:00 Szwecja - Kosowo, Polsat Sport Extra
18:00 Szkocja - Izrael, Polsat Sport Premium 2
18:00 Azerbejdżan - Irlandia, CBC Sport (46°E)

20:45 PolskaSan Marino, TVP1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 (Polsat Sport o godz.0:00)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:45 Węgry - Albania,  Polsat Sport Premium 2, M4 Sport (9°E)
20:45 Andora - Anglia,  Polsat Sport Premium 3 PPV, ITV (Kabelio 13°E/28,5°E), STV, UTV
20:45 Szwajcaria - Irlandia Północna, Polsat Sport Premium 4 PPV,  BNT3 (33°E - MIS)
20:45 Luksemburg - Serbia, Polsat Sport Premium 5 PPV
20:45 Wyspy Owcze - Austria, ORF1 (19,2°E)

21:00 Gwinea-Bissau - Maroko, Viaplay, Al Aoula Inter(13°E), Arriadia (13°E)

10 października (niedziela)

23:00 Kolumbia - Brazylia, TVP Sport
Komentarz: Hubert Bugaj

11 października (poniedziałek)

1:30 Argentyna - Urugwaj, TVP Sport
Komentarz: Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij

15:00 Gabon - Angola, Viaplay
Komentarz: angielski

15:00 Mozambik - Kamerun, Viaplay
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

18:00 Cypr - Malta, Polsat Sport Extra

18:00 Burkina Faso - Dżibuti, Viaplay
Komentarz: angielski

18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Malawi, Viaplay
Komentarz: Marcin Borzęcki

20:45 Macedonia Północna - Niemcy, Polsat Sport News, RTL (19,2°E)
20:45 Łotwa - Turcja, TRT1 (42°E)
20:45 Chorwacja - Słowacja, Polsat Sport Premium 1, Jednotka (23,5°E)
20:45 Holandia - Gibraltar, Polsat Sport Premium 2
20:45 Słowenia - Rosja, Polsat Sport Premium 3 PPV
20:45 Rumunia - Armenia, Polsat Sport Premium 4 PPV
20:45 Białoruś - Czechy, CT Sport (23,°5E)

21:00 Libia - Egipt, Viaplay, ESPN 2 NL (23,5°E)
Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała

12 października (wtorek)

15:00 Zimbabwe - Ghana, Viaplay
Komentarz: angielski

15:00 Namibia - Senegal, Viaplay
Komentarz: Piotr Domagała

16:00 Kazachstan - Finlandia, Polsat Sport

18:00 Republika Południowej Afryki - Etiopia, Viaplay
Komentarz: angielski

18:00 Kongo - Togo, Viaplay
Komentarz: angielski

18:00 Niger - Algieria, Viaplay
Komentarz: Dawid Król

20:45 Albania Polska, TVP1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 (Polsat Sport o godz.0:00)
Komentarz w TVP: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
Komentarz w Polsat Sport: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan

20:45 Anglia - Węgry, Polsat Sport, ITV (Kabelio 13°E/28,5°E), STV, UTV, M4 Sport (9°E)
20:45 Dania - Austria, Polsat Sport News, ORF1 (19,2°E)
20:45 Portugalia - Luksemburg, Polsat Sport Premium 2
20:45 Szwecja - Grecja, Polsat Sport Premium 3 PPV
20:45 Ukraina - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 4 PPV
20:45 Bułgaria - Irlandia Północna, BNT1 (33°E - MIS)
20:45 Serbia - Azerbejdżan, CBC Sport (46°E)

21:00 Gwinea - Maroko, Viaplay
Komentarz: Marcin Borzęcki


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...