reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Sport w polskiej TV 9.10.2021

dodano: 2021-10-08 11:20 | aktualizacja: 2021-10-09 13:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacje Mistrzostw Świata: Polska – San Marino. Transmisja live z WTA World Tour Indian Wells tylko w Canal+, w tym mecz Magdaleny Fręch z Karoliną Pliskovą.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
Ajla Tomljanovic - Garbine Muguruza

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

22:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
Magdalena Fręch - Karolina Pliskova
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka

00:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Mikołaj Sokół, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Norisring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:00 Wyścigi samochodowe: DTM Norisring:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
Eurosport 1

10:15 Kolarstwo szosowe: Giro di Lombardia:
Wyścig

17:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Vendée:
Wyścig

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5
 
Eurosport 2


10:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Most:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Most:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Most:
Wyścig
 
Fightklub

06:00 Sporty walki: Combate Global: 
Ivan Castillo – Marcos Lloreda
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Madryt:
3. runda

20:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
2. runda
 
nSport+

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza

 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – San Marino
Komentarz: Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan



 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szkocja – Izrael

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Węgry – Albania

 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Andora – Anglia




 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szwajcaria – Irlandia Północna




 
Polsat Sport Premium 5

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Luksemburg – Serbia




 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Katowice – GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – LUK Politechnika Lublin

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda 

03:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda 

05:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda  
 
Polsat Sport Extra

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Litwa – Bułgaria

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szwecja – Kosowo

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotion 2: 
Ihosvany Garcia – Nabil Zaky
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Polsat Boxing Promotion 2: 
Ihosvany Garcia – Nabil Zaky

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night 194: 
Marina Rodriguez – Mackenzie Dern
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Trefl Sopot – Enea Zastal BC Zielona Góra

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda 
Aleksiej Popyrin - Hubert Hurkacz

22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda  
Sebastian Korda - Frances Tiafoe

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 
2. runda 
 
Sportklub

12:00 Koszykówka: Liga BSL: 
Petkim Spor – Galatasaray

14:30 Koszykówka: Liga BSL: 
Bahçeşehir Koleji – Fenerbahçe Beko

16:30 Żeglarstwo: SailGP, Cadiz:
Dzień 1

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Concord:
Wyścig
  
Super Polsat 

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotion 2: 
Ihosvany Garcia – Nabil Zaky
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – San Marino
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

 
TVP Sport

11:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Polomarket Konin – Górnik Łęczna
Komentarz: Joanna Tokarska, Michał Zawacki

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

15:05 Żużel: Mecz towarzyski:
Polska – Reszta Świata
Komentarz: Hubert Malinowski

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – San Marino
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Robert Helenius – Adam Kownacki
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

05:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Tyson Fury – Deontay Wilder
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

   
Viaplay

11:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Deportivo Alavés – Sporting Huelva

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: IHF Super Globe:
Al-Noor – Al Duhail SC

14:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Juventus FC – SSC Napoli

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: IHF Super Globe:
Zamalek SC – Al-Wegda 

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Etiopia – RPA 

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gwinea – Sudan

17:15 Piłka ręczna mężczyzn: IHF Super Globe:
Aalborg Handbold – EC Pinheiros

18:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Kamil Kania

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Togo – Kongo

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Ghana – Zimbabwe

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: IHF Super Globe:
SC Magdeburg – FC Barcelona 

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TSV GWD Minden – TUS N-Lübbecke

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Senegal – Namibia
Komentarz: Kamil Kania

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gwinea Bissau – Maroko

22:05 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...