reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt lady” 6 w telewizji TVN7

dodano: 2021-10-08 16:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Projekt lady” W piątek, 8 października br. o godz. 20:00 w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 6. sezonu programu „Projekt lady”. Nadawca zapowiada ją jako najbardziej niegrzeczną edycję. Reality show w zupełnie nowej odsłonie pojawi się na antenie stacji TVN7. W tym sezonie na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i najbardziej niepokorne uczestniczki. Program poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, a wspierać ją będą mentorki, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Dodajmy, że wcześniejsze serie były premierowo emitowane w telewizji TVN. Producentem programu jest firma Golden Media Polska.

TVN „Projekt lady”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w premierowym odcinku widzowie poznają najbardziej niepokorne uczestniczki w historii programu „Projekt lady”. Najnowsza edycja reality show zaskoczy nową siedzibą szkoły dla dam. Jednak jedno pozostanie niezmienne - skład mentorski oraz prowadząca. Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan metodycznie, z żelazną konsekwencją, ale też dużą dozą empatii, będą starały się przeobrazić uczestniczki w prawdziwe damy.

Do pałacu w Ojrzanowie wyruszy bus „Projektu lady”, który podczas podróży po Polsce, zabierze na pokład dwanaście kandydatek na damy. Zanim przekroczą one próg szkoły „Projektu lady” i przedstawią się mentorkom, najpierw zapoznają się ze sobą nawzajem. A jak to podczas wycieczek integracyjnych bywa, w busie dużo się będzie działo!  Imprezowe towarzystwo, w szampańskich nastrojach, po kilku godzinach jazdy, zawita w pałacu. Ich entree będzie wyjątkowo spektakularne. Wpadkom i upadkom nie będzie końca.

Tuż po pierwszym spotkaniu z mentorkami, po długiej podróży, czeka ich przyjęcie. A na nim wielu znamienitych gości. Jednym słowem szykuje się raut w wykwintnym towarzystwie. A czasu na przygotowania do niego jak na lekarstwo. Popłoch, szybka toaleta, błyskawiczne poprawki makijażu muszą wystarczyć. Czy rzucone od razu na głęboką wodę dziewczyny nauczą się szybko pływać w oceanie savoir-vivre’u? Czy uda im się uniknąć gaf i nietaktów?

Pierwsze zajęcia jakie czekają je następnego dnia, to lekcja gracji. Jak poradzą sobie z eleganckim poruszaniem się, podstawami baletu oraz subtelnością i zwiewnością? Czy prowadząca szybki kurs, wyłoni dziewczęta, które rokują najlepiej?

Jakie w tym roku przygotowano dla nich mundurki? Te chwile, gdy uczestniczki po raz pierwszy je oglądają, są bezcenne. Stroje, które będą nosić przez cały pobyt w szkole dla dam, całkowicie różnią się bowiem od ich codziennych ubrań. Czy zaakceptują styl, z którym praktycznie nigdy nie miały do czynienia?

Ale to nie koniec niespodzianek tego dnia. Po założeniu przez uczestniczki mundurków, przyjdzie czas na wspólny obiad z mentorką Ireną Kamińską-Radomską, której nigdy nie umyka nawet najmniejszy szczegół. Zasady savoir vivre’u przy stole mogą być dla dziewcząt bardzo uciążliwe. Czy zdołają przełknąć chociaż kęs?

Po obiedzie czas na poznanie dziewcząt bliżej. Mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz zabierze je na długą i pełną wzruszeń oraz emocji rozmowę.  Dowie się co skłoniło je by wstąpić w szeregi elitarnej szkoły oraz jakie są ich oczekiwania. Sprawdzi co je boli, co je dręczy i z czym sobie nie radzą. Czy dziewczyny wyłożą wszystkie karty na stół i otworzą się przed Tatianą Mindewicz-Puacz?

A na finał - chwila, na którą uczestniczki czekają najbardziej. Ceremonia wręczenia pereł oraz pierwsze spotkanie z prowadzącą program - Małgorzatą Rozenek-Majdan (więcej tutaj).
 
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery


„Projekt lady” - sezon 6., emisja w piątki (od 8 października 2021 roku) o godz. 20:00 w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...