reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nextologies z platformą FTA na 52°E

dodano: 2021-10-18 22:31 | aktualizacja: 2021-10-19 21:30
autor: RO | źródło: flysat.com/satkurier.pl

kanały Bastione Group LLC Kanadyjska firma telekomunikacyjna Nextologies uruchomiła multipleks z ofertą FTA na satelicie TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E). Pakiet jest dystrybuowany w wiązce MENA i zawiera 13 unikalnych kanałów HD w MPEG-4 bez szyfrowania (FTA).

nextologies.com
Nextologies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nextologies obsługuje sieć światłowodową łączącą Kanadę, USA, Europę Wschodnią i Azję w połączeniu ze swoją siecią satelitarną. Firma jest też dystrybutorem linearnych kanałów telewizyjnych. Oferta jest zróżnicowana geograficznie.

W pakiecie satelitarnym dla krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej znalazły się atrakcyjne kanały głównego partnera przy tym projekcie, jakim została pochodząca z Atlanty spółka Bastione Group LLC. W szczególności z jej oferty pojawiły się ciekawe kanały filmowe Reel PX Action (najlepsze filmy akcji od lat 1970 do 2000), Reel PX Cinema (starannie dobrane kino z całego świata), Reel PX Comedy (komedie i sitcomy), Reel PX Family (filmy dla całej rodziny), Reel PX Unlimited (kanał filmowy stworzony dla szerokiego grona odbiorców).

Pozostałe kanały pochodzą od pojedynczych nadawców, a wśród nich AWE (A Wealth of Entertainment) o tematyce lifestylowej i rozrywkowej, który doskonale jest znany w Stanach Zjednoczonych. Kolejny to Always More Music HD (kanał stworzony dla miłośników muzyki pop, hip hop, dance, reggae, etc) oraz arabskie La3b wa Jaad HD (dziecięcy) i Doc Bil Arabie HD (dokumentalny). Z kolei znane w Europie to kanały Nautical Channel (o sportach morskich i stylu życia na morzu), Duck TV (kanał dla najmodszych dzieci po 3. miesiącu życia), Fight Network (kanał dedykowany sportom walki) i Gulli Bil Arabie (francuski kanał Gulli w wersji dla świata arabskiego, skierowany do młodzieży).

Parametry techniczne:
TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E)
tp. 38 (12,437 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2 / 8PSK; MPEG-4 / HD) - wiązka MENA
Kodowanie: brak ( FTA )

W Polsce wiązka MENA jest niedostępna, jednak na południu kraju można próbować łapać sygnał z anten o średnicy 2-3 metrów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DX - przekazy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...