reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 21.10.2021

dodano: 2021-10-20 12:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: SSC Napoli – Legia Warszawa. Transmisje live z WTA World Tour Moskwa tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

10:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
2. runda

12:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
2. runda
 
CANAL+ Sport 2

19:30 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
2. runda

 
Eurosport 1

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

 
Golf Channel

05:30 Golf: PGA Tourt, Inzai:
1. runda

 
Polsat Sport

15:30 Boks: Polsat Boxing Night 11:
Ceremonia ważenia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk


 
Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Krispol Września – Lechia Tomaszów Mazowiecki




 
TVP Sport

19:15 Piłka nożna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Norwegia
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

   
 
Viaplay

16:30 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
HJK Helsinki – Maccabi Tel Aviv

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Betis Balompié – Bayer 04 Leverkusen

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Fenerbahçe Spor Kulübü – Royal Antwerp FC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SS Lazio – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Kędzior, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PFC Ludogorets 1945 Razgrad – Sporting Braga

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Midtjylland – Crvena zvezda

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rapid Wiedeń – Dinamo Zagrzeb

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Alashkert FC – LASK Linz

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Anorthosis – Flora Tallin

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Bodo/Glimt – AS Roma

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
FC Kopenhaga – PAOK Saloniki

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Juza

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Maccabi Haifa – Slavia Praga

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
NŠ Mura – Stade Rennes

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
FK Qarabag – Kajrat Almaty

18:45 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Vitesse Arnhem – Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Domagała

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
MT Melsungen – Bergischer HC

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hokceyligan: 
Färjestad BK – Örebro HK

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt – Olympiakos Pireus

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Lokomotiw Moskwa – Galatasaray

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SSC Napoli – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PSV Eidhoven – AS Monaco

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Brondby IF

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sparta Praga – Olympique Lyon

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Sturm Graz – Real Sociedad

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
West Ham United – KRC Genk 

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
FC Basel – Omonia Nikozja

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
CFR Cluj – AZ Alkmaar

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
CSKA Sofia – FK Zoria Ługańsk

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Jablonec – Randers FC

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Partizan Belgrad – KAA Gent

21:00 Piłka nożna: Liga Konfederacji Europy UEFA:
Slovan Bratysława – Lincoln Red Imps FC

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Columbus Blue Jackets – New York Islanders

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Florida Panthers – Colorado Avalanche

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Montreal Canadiens – Carolina Hurricanes

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
New Jersey Devils – Washington Capitals

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – San Jose Sharks

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Detroit Red Wings – Calgary Flames

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Nashville Predators – New York Rangers

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Winnipeg Jets – Anaheim Ducks

02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Chicago Blackhawks – Vancouver Canucks

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Arizona Coyotes – Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...