reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 31.10.2021

dodano: 2021-10-30 12:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Norwich City – Leeds United. Transmisje live z Pucharu Świata w Short tracku tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Leeds United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Raków Częstochowa
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks – Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

16:30 Tenis: WTA World Tour, Kluż-Napoka:
Finał
Komentarz: Michał Lewandowski, Marek Furjan

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Athletic Club
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
Komentarz: Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Raków Częstochowa
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Baskonia – Real Madryt
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AS Roma – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina – Spezia Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 – SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Clermont Foot 63 – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Sassuolo Calcio – FC Empoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade Brestois 29 – AS Monaco
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – Venezia FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Getafe CF – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Clermont Foot 63 – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

11:30 Jeździectwo: Puchar Świata, Tryon:
Skoki

13:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Overijse:
Wyścig elity kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Overijse:
Wyścig elity mężczyzn
 
Eurosport 2


11:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
Wyścig 1

12:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
Wyścig 1

14:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
Wyścig 2

15:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent:
Wyścig 2
 
Fightklub

13:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Southampton Parish: 
Finał
 
Motowizja

19:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Ridgeway:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brest – AS Monaco
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot – Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam – Feyenoord

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Viktoria Pilzno
 
Polsat Sport

05:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Ceremonia medalowa

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

06:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet

06:20 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi ćwierćfinałowe na 1000 m mężczyzn

06:50 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe na 1000 m kobiet

07:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Biegi półfinałowe na 1000 m mężczyzn

07:25 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 1000 m kobiet

07:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 1000 m mężczyzn

08:15 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy sztafet mieszanych

08:45 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy sztafet mieszanych

09:25 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Finałowy bieg sztafetowy kobiet

09:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Finałowy bieg sztafetowy mężczyzn

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
Finał

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – King Szczecin

22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Pokazy mistrzów

00:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – FC Cincinnati
 
Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Motherwell FC – Rangers FC

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Banik Ostrawa – AC Sparta Praga

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino – Cucine Lube Civitanova
 
Sportklub

06:05 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 3

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów - Olimpia-Unia Grudziądz

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
TD Systems Baskonia – Real Madryt
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MKS Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
FC Barcelona – Real Sociedad

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AC Fiorentina – AC Milan

12:45 Dart: World Series of Darts:
1/4 finału
Komentarz: Jakub Łokietek

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – SSV Jahn 2000 Ratyzbona

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Mateusz Juza 

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – SC Paderborn 07

13:45 Piłka nożna kobiet: Women’s FA Cup: 
Manchester City – Chelsea FC

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Frisch Auf Göppingen – SG Flensburg Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – VfB Stuttgart 
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TBV Lemgo Lippe – Füchse Berlin

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – VfL Bochum
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

17:45 Piłka nożna kobiet: Women’s FA Cup: 
Arsenal FC – Brighton & Hove Albion

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes

19:00 Dart: World Series of Darts:
1/2 finału i finał
Komentarz: Jakub Łokietek

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Anaheim Ducks – Montreal Canadiens
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Los Angeles Kings – Buffalo Sabres

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Seattle Kraken – New York Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...