reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 5.11.2021

dodano: 2021-11-04 12:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok. Transmisje live z ATP World Tour Paryż tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

18:30 Formuła 1: Grand Prix Meksyku: 
1. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

22:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku: 
2. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Empoli – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – ESTAC Troyes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

12:45 Snooker: English Open:
1/4 finału

15:00 Snooker: English Open:
1/4 finału

19:45 Snooker: English Open:
1/4 finału

21:00 Snooker: English Open:
1/4 finału
 
Fightklub

18:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Finały

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – ESTAC Troyes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat Sport

14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – Indykpol AZS Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

11:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Abu Zabi:
Sprint mężczyzn

13:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Abu Zabi:
Sprint kobiet

15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program krótki solistek

16:00  Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

18:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Taniec rytmiczny

18:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program krótki par sportowych

19:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

21:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: KFN 2
Ceremonia ważenia

19:00 Boks: Silesia Boxing Night: 
Robert Talarek – George Aduashvili
 
Polsat Sport News

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program krótki solistek

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Asseco Arka Gdynia – King Szczecin

19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program krótki par sportowych

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
 
Sportklub

01:30 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Avondale:
Wyścig

 
TVP Sport

16:30 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie:
Dzień 4
Komentarz: Jarosław Idzi

18:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Młyny Stoisław Koszalin – Suzuki Korona Handball Kielce
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Małgorzata Stasiak

20:30 Sporty walki: MMA Armia Fight Night 12:
Gala
Komentarz: Piotr Jagiełło

22:45 Sporty walki: MMA Armia Fight Night 12:
Gala
 
Viaplay

10:10 Tenis: Billie Jean King Cup, Praga: 
Rosja – USA

16:50 Tenis: Billie Jean King Cup, Praga: 
1/2 finału

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
UC Sampdoria – Juventus FC

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Kieler SV Holstein 1900 – SG Dynamo Drezno

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – Werder Brema
Komentarz: Szymon Ratajczak

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga
VfL Volfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Adam Drygalski

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Rafał Kędzior, Michał Zachodny

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Detroit Red Wings

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Washington Capitals

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – New York Islanders

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Vegas Golden Knights

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Dallas Stars

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Buffalo Sabres

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...