reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 6.11.2021

dodano: 2021-11-05 10:52 | aktualizacja: 2021-11-06 00:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League w 4K: Manchester United – Manchester City. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport. Za to wszystkie mecze Tauron Ligi siatkarek od teraz w Polsat Sport i Polsat Box Go. Nietypowe transmisje piłkarskie są tu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santadner:
Real Madryt – Rayo Vallecano
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – Angers OSC
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Houston Rockets
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Now

14:00 Rugby: Autumn Nations Series: 
Irlandia – Japonia

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – FC Barcelona
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

21:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

18:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku: 
3. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Nottingham Forest – Preston North End

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
LOSC Lille – Angers SCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia - Criterium Dubai:
Wyścig

13:45 Snooker: English Open:
1/2 finału

18:45 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
1. runda

20:00 Breakdance: Red Bull BC One:
Zawody

22:15 Snooker: English Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

17:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

20:15 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
1. runda
 
FightBox

20:00 Sporty walki: King of Kings Heroes Series:
Gala
 
Fightklub

18:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Finały

00:00 (so/nd) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship:
Joey Beltran – Arnold Adams
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Vilamoura:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

15:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nurburgring:
Wyścig 1

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasy
Clearex Chorzów – Górnik Polkowice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Rugby: Autumn Nations Series: 
Walia – RPA

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice – Korona Kielce

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 268: 
Kamaru Usman – Colby Covington
 
Polsat Sport Extra

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Novak Djokovic
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału
Alexander Zverev - Daniił Miedwiediew

19:05 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Taniec dowolny par sportowych

20:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program dowolny solistów

22:45 Boks: Gala, Birmingham: 
Zach Parker – Marcus Morrison
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: KFN 2:
Robert Rajewski – Artem Voskoboynikov




 
Polsat Sport News

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program dowolny solistek

16:40 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

17:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Taniec dowolny par sportowych

18:40 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: KFN 2:
Robert Rajewski – Artem Voskoboynikov




 
Sportklub

09:25 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Galatasaray

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – HDI Sigorta Afyon Belediye

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Pinar Karsiyaka

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Rio Breogan – Herbalife Gran Canaria

01:45 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Avondale:
Wyścig 
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Komentarz:Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzów: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Fakel Gazprom Orenburg
Komentarz: Piotr Dębowski, Stefan Dryszel

156:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Szwecja – Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

17:55 Piłka nożna: eWinner 2. liga: 
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Krzysztof Brede

20:10 Boks: Challenger's Boxing Night 3:
Krzysztof Włodarczyk – Maximiliano Jorge Gomez
Komentarz: Jan Ciosek, Albert Sosnowski

01:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Saul Alvarez – Caleb Plant
Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Miszkiń
   
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Real Madryt – Rayo Vallecano

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
SGS Essen-Schönebeck – Bayern Monachium

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – FC Hansa Rostock

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 – Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – FC Ingolstadt 04

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AC Fiorentina – Inter Mediolan

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – SC Freiburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart 1893 – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:40 Tenis: Billie Jean King Cup, Praga:
Finał
Komentarz: Piotr Chłystek, Justyna Kostyra

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Luleå Hockey – Djurgårdens IF

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Trela

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – Hamburger SV
Komentarz: Dawid Król

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Carolina Hurricanes

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Detroit Red Wings

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Colorado Avalanche

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Vegas Golden Knights

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Minnesota Wild

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Boston Bruins

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Philadelphia Flyers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – New York Islanders

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Seattle Kraken

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – New York Rangers

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – New Jersey Devils
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...