reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CI Polsat: Gdy miłość niesie śmierć

dodano: 2021-11-17 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni” W piątek, 19 listopada br. o godz. 22:00 w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) wyemitowany zostanie premierowo 5. odcinek 4. sezonu programu „Opowiem ci o zbrodni”, zatytułowany „Puszka Pandory”. Jego gospodarzem będzie pisarz Igor Brejdygant. Towarzyszyć mu będą aktorzy Magdalena Berus i Kamil Kula. Za produkcję programu odpowiada Jolanta Gwardys Media.

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Opowiem ci o zbrodni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2009 roku pogotowie zabiera Marcina, który rzekomo wbił sobie nóż w brzuch. Po zdarzeniu jego dziewczyna dokładnie sprząta mieszkanie. Policja informuje, że Marcin zmarł w drodze do szpitala. Co wydarzyło się naprawdę? Sprawę bada Igor Brejdygant w kolejnym odcinku nowego sezonu „Opowiem ci o zbrodni” w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat).

O godzinie szóstej nad ranem, 21 kwietnia 2009 roku, pogotowie ratunkowe przyjmuje zgłoszenie od 23-letniego mężczyzny. Marcin bardzo krwawi - nadział się na nóż. Ku zdziwieniu ratowników, na miejscu zastają jeszcze jedną osobę - dziewczynę poszkodowanego, która nie zadzwoniła wcześniej po pogotowie, bo nie była świadoma sytuacji. Gdy wróciła do domu, Marcin spał, a gdy wstała, dopiero zobaczyła krew. Gdy ratownicy zabrali chłopaka do karetki, 24-letnia studentka prawa zabrała się za dokładne sprzątanie mieszkania. Między jednym a drugim praniem zakrwawionych rzeczy do drzwi puka policja. Informuje, że jej partner umarł w drodze do szpitala.
Dziewczyna trafia przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

- Miłość doprowadzona na skraj rozpaczy potrafi zmienić się w siłę potężną i, niestety, śmiercionośną

- komentuje Igor Brejdygant.


W czwartym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” gospodarze odcinków rozmawiają z ekspertami i osobami zaangażowanymi w sprawę, udają się także na miejsca zbrodni i uczestniczą w rekonstrukcjach wydarzeń. Jak zapowiada nadawca, niepodważalną wartością są także występy znanych aktorów w inscenizacjach. W tym odcinku, obok Igora Brejdyganta, na ekranie zagoszczą aktorzy młodego pokolenia - Magdalena Berus i Kamil Kula. „Puszka Pandory” otworzy się premierowo w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) w piątek, 19 listopada br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Igor Brejdygant w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks
Igor Brejdygant w programie „Opowiem ci o zbrodni”, foto: A+E Networks


„Opowiem ci o zbrodni” - sezon 4., emisja w piątki o godz. 22:00 w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...