reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 20.11.2021

dodano: 2021-11-19 12:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Leicester City – Chelsea FC. Transmisje live z wyścigu Formuły 1: Grand Prix Kataru tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – RCD Espanyol

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
New York Knicks – Houston Rockets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Dominik Tomczak
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – West Ham United
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Kolinski
 
CANAL+ Now

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja – Japonia

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Walia - Australia

20:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
UD Almeria – Real Valladolid
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Kataru:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Kataru:
Sesja  kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio – Juventus FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina – AC Milan 
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Kuba Ostrowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta Bergamo – Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain – FC Nantes
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sheffield United – Coventry City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Kuba Ostrowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina – AC Milan 
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

11:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Stubai:
Slopestyle

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:15 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program dowolny solistów

19:45 Jeździectwo: Global Champions Tour, Pradga:
Zawody

21:55 Jeździectwo: Global Champions Tour, Pradga:
Zawody
 
Eurosport 2

06:20 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Mandalika:
Wyścig 1

07:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 1

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program dowolny solistek

15:10 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program dowolny par tanecznych

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program dowolny solistów
 
FightBox

18:00 Sporty walki: King Of Kings Heroes Series:
Gala

20:00 Sporty walki: King Of Kings Grand Prix:
Gala
 
Fightklub

19:00 Sporty walki: Enfusion Talents 88:
Gala

 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, Simons Island:
3. runda
 
Motowizja

12:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 2

14:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 2
 
nSport+

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja – Japonia

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – FC Nantes
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife – Gran Canaria
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – SBV Vitesse

20:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – New York Red Bulls


 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Copa Sudamericana: 
Athletico-PR – Red Bull Bragantino




 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody 

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody 

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Ketlen Vieira – Miesha Tate
 
Polsat Sport Extra

09:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szkocja – Rosja

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału debla

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału singla

16:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg na 10000 m mężczyzn

17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg na 10000 m mężczyzn

18:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg drużynowy mężczyzn

18:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg drużynowy kobiet

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału debla

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału singla
 
Polsat Sport News

12:50 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Program dowolny solistek

15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Taniec rytmiczny

15:30 Boks: Polsat Boxing Promotions:
Cermonia ważenia

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Taniec rytmiczny

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Twarde Pierniki Toruń – Anwil Włocławek

20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Ceremonia medalowa
 
Sportklub

08:50 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
TVP Sport

12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Handball Stal Mielec – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jurasik

14:30 Rugby: Rugby Europe Trophy: 
Polska – Szwajcaria
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

17:50 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Chojniczanka 1930 Chojnice – Wigry Suwałki
Komentarz: Michał Zawacki

20:00 Snooker: Champion of Champions:
Yan Bingtao – John Higgins
Komentarz: Jacek Laskowski, Marek Zubrzycki

21:45 Snooker: Champion of Champions: 
Yan Bingtao – John Higgins

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Shawn Porter – Terence Crawford
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 
Viaplay

12:00 Padel: Mistrzostwa Świata:
Dzień 6

12:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League
Manchester City – Aston Villa

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 1898 – FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SSV Jahn 2000 Ratyzbona

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Hansa Rostock – FC Erzgebirge Aue

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Włochy – Urugwaj

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – VfB Stuttgart 1893

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław GIlewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – VfL Bochum 1848
Komentarz: Szymon Ratajczak

16:15 Rugby: Autumn Nations Series:
Anglia – RPA

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Hertha BSC

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Werder Brema – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Borzęcki

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TSV Hannover-Burgdorf – SG Flensburg-Handewitt

21:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Francja – Nowa Zelandia

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Carolina Hurricanes

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – New Jersey Devils

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Nashville Predators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Calgary Flames

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Boston Bruins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Pittsburgh Penguins

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Detroit Red Wings

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – St. Louis Blues

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Columbus Blue Jackets

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...