reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky News w naziemnej telewizji dla Irlandii

dodano: 2021-11-26 21:49 | aktualizacja: 2021-11-26 22:10
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Saorview 24-godzinny brytyjski kanał informacyjny Sky News zostanie uruchomiony we wtorek, 30 listopada 2021 roku na platformie naziemnej telewizji Saorview w Irlandii. Sky News to najświeższe wiadomości z Wielkiej Brytanii, Irlandii i całego świata. Dystrybucja będzie darmowa.

Sky News
Sky News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky News to wieloplatformowy serwis światowej klasy, który regularnie omawia ważne kwestie. Mamy zespoły produkcyjne i korespondentów z Dublina i Belfastu, którzy każdego dnia współtworzą serwis Sky News, więc cieszymy się, że nasz kanał będzie udostępniany bezpłatnie w Irlandii - oświadczył dyrektor generalny Sky Ireland, JD Buckley.

Przyjęta strategia przez brytyjskiego nadawcę różni się od strategii CNN, który jest obecny tylko na platformie satelitarnej Sky. Kanał Sky News jest również bezpłatny w brytyjskiej telewizji naziemnej Freeview.
 

Sky News jest mile widzianym dodatkiem do rodziny darmowych kanałów Saorview. Uruchomienie Sky News w Saorview zaoferuje naszym widzom nowe źródło lokalnych i globalnych wiadomości z popularnego i uznanego międzynarodowego kanału informacyjnego

- powiedział Jim Higgins z Saorview.


Sky News pojawi się automatycznie na wielu telewizorach i dekoderach w Irlandii, choć niektóre urządzenia mogą wymagać ponownego wyszukiwania.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...