dodano: 2021-12-01 16:10
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester United – Arsenal FC. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New York Knicks – Chicago Bulls CANAL+ Sport 2
20:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Brentford FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eurosport 1
13:35 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski kobiet
15:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka: Skoki akrobatyczne
16:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski mężczyzn
19:35 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek: Supergigant mężczyzn
21:20 Snooker: UK Championship: Dzień 10
23:30 Snooker: UK Championship: Dzień 10 Eurosport 2
13:45 Snooker: UK Championship: Dzień 10
Polsat Sport Premium 1
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Chorwacja – Brazylia
20:45 Piłka nożna: Scottish Premiership: Celtic FC – Heart of Midlothian FC
Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Kongo
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Węgry – Słowacja
Polsat Sport Premium 3
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Austria – Chiny
Polsat Sport Premium 4
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Dania – Tunezja
Polsat Sport Premium 5
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Japonia – Paragwaj
Polsat Sport
13:05 Biatlon: Pucharu Świata, Östersund: Bieg sprinterski kobiet
16:30 Biatlon: Pucharu Świata, Östersund: Bieg sprinterski mężczyzn
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Niemcy – Czechy
20:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: Widzew Łódź – Wisła Kraków Polsat Sport Extra
15:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka: Skoki akrobatyczne
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski Polsat Sport News
18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz – AZS AGH Kraków
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Monini Perugia – Trentino Itas TVP Sport
19:30 Piłka nożna: Copa del Rey: CD Utrillas – Valencia CF
Komentarz: Jan Sławiński, Dominik Piechota Viaplay
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Carolina Hurricanes – Ottawa Senators
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Florida Panthers – Buffalo Sabres
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Montreal Canadiens – Colorado Avalanche
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning – St. Louis Blues
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Washington Capitals – Chicago Blackhawks
01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: New York Islanders – San Jose Sharks
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Minnesota Wild – New Jersey Devils
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Nashville Predators – Boston Bruins
02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Dallas Stars – Columbus Blue Jackets
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Los Angeles Kings – Calgary Flames
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.