Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League:Everton FC – Arsenal FC. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
21:00 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF – Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Empoli – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Boreham Wood – St Albans City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eurosport 1
13:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 1
16:00 Snooker: Scottish Open: Dzień 1
19:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 1
22:00 Snooker: Scottish Open: Dzień 1 nSport+
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Pinar Karsiyaka – Hapoel Bank Yahav Jerozolima
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF – Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski Polsat Sport Premium 1
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Brazylia – Paragwaj
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Hiszpania – Austria Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Tunezja – Kongo
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Dania – Korea Południowa Polsat Sport Premium 3
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Chorwacja – Japonia
Polsat Sport
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Energa MKS Kalisz
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Projekt Warszawa – Aluron CMC Warta Zawiercie Polsat Sport Extra
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Czechy – Słowacja
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Niemcy – Węgry Polsat Sport News
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: Argentyna – Chiny
TVP Sport
18:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów
Komentarz: Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski Viaplay
01:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: New Jersey Devils – Ottawa Senators
01:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Philadelphia Flyers – Colorado Avalanche
01:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Washington Capitals – Anaheim Ducks
02:30 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Dallas Stars – Arizona Coyotes
04:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Seattle Kraken – Pittsburgh Penguins
04:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Vancouver Canucks – Los Angeles Kings
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.