reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-06 - 2022-07-07

Sport w polskiej TV 10.12.2021

dodano: 2021-12-09 11:23 | aktualizacja: 2021-12-09 22:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Genoa CFC – UC Sampdoria. Transmisje live z Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Raków Częstochowa – Piast Gliwice

 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Raków Częstochowa – Piast Gliwice

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Atlanta Hawks – Brooklyn Nets
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Watford FC

 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
 
Eleven Sports 1

10:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
1. sesja treningowa

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
2. sesja treningowa

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – UC Sampdoria
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Nantes – RC Lens

 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Mallorca – Celta Vigo

 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Real Sporting Gijon – SD Huesca

 
Eurosport 1

09:35 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens
Skicross

11:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski mężczyzn

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski kobiet

15:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Klingenthal:
Kwalifikacje

16:30 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału

19:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Kwalifikacje

20:45 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału
 
Eurosport 2

12:45 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału

14:00 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału
 
Fightklub

16:00 Sporty walki: EFC 43:
Mehdi Dakajew – Artur Zajnukow

 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Naples:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Nantes – RC Lens
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Korea Południowa – Niemcy

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Węgry – Kongo

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Chorwacja – Hiszpania
 
Polsat Sport Premium 2

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna – Brazylia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Japonia – Austria

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Czechy – Dania
 
Polsat Sport

11:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski mężczyzn

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Moya Radomka Radom

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn

00:30 (pt/so) Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra


10:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd mężczyzn

11:45 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd mężczyzn

14:50 Tenis: Polska - Czechy:
Mecz gry pojedynczej

17:00 Tenis: Polska - Czechy:
Mecz gry pojedynczej

19:00 Tenis: Polska - Czechy:
Mecz gry podwójnej

20:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Evander Riviera – Kacper Salabura

 
Polsat Sport News

09:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens
Skicross

14:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd kobiet

15:30 Boks: Polsat Boxing Promotions:
Ceremonia ważenia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Abramczyk Astoria Bydgoszcz

21:00 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Promotion: 
Adrian Szczypior – Karol Welter

 
Sportklub

18:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga:
Mecz

 
TVP Sport

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Vikersund:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń
   
Viaplay

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 – 1. FC Nürnberg
Komentarz: Dawid Król 

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – Werder Brema

19:00 Bilard: Mosconi Cup, Londyn:
Dzień 4

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – FC Augsburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – New York Rangers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Pittsburgh Penguins
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Nashville Predators

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Florida Panthers

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Detroit Red Wings

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Winnipeg Jets

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...