reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3900. odcinek serialu „Klan” w TVP1

dodano: 2021-12-10 03:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan” W piątek, 10 grudnia br. o godz. 17:55 w stacji TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 56. odcinek 25. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Klan”, którego producentem jest Triplan. Będzie to jednocześnie 3900. odcinek całości. Wystąpią Monika Dryl, Zuzanna Kochanek, Julia Królikowska, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Amelia Malesa, Renata Pękul, Sawa Fałkowska, Daniel Zawadzki, Daniel Olbrychski, Marcin Kołaczkowski, Michał Milowicz i Wacław Warchoł. Wcześniejsze odsłony tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A co wydarzy się w jubileuszowym odcinku serialu „Klan”? Aleksandra (w tej roli Kaja Paschalska) spotyka przed domem Zofię (Amelia Malesa). Zadowolona dziewczynka opowiada, jak u nich wczoraj było miło. Przyszedł tata i razem ubierali choinkę. Zofia ma nadzieję, że rozwodu nie będzie. Renata (Renata Pękul) próbuje przekonać Mildę (Sawa Fałkowska), że trzeba się mocniej zainteresować Michałem (Daniel Zawadzki) - przecież zawsze jej się podobał. Po czym podobnie namawia Michała.

Zbliża się jubileuszowy koncert Arkadiusza (Daniel Olbrychski), poza tym Urszula (Monika Dryl) zajmuje się koncertem Kornela (Marcin Kołaczkowski), przydałaby się pomoc do Piotra poza dziadkiem. Z pewnymi obawami Urszula postanawia dać drugą szansę Żanecie (Zuzanna Kochanek). Dziewczyna z radością zgadza się jutro przyjść do chłopca. Solennie zapewnia, że nikomu jego zdjęć nie pokazała i wszystko skasowała. Tymon (Michał Milowicz) zagląda do szkoły jogi. Pyta Agnieszkę (Paulina Holtz), czy mogłaby się w nim zakochać. Katarzyna (Julia Królikowska) przyjeżdża z Miłoszewa. Oświadcza matce, że Kacper (Wacław Warchoł) wrócił do żony, a w związku z tym, ona nie ma powodu siedzieć w Miłoszewie. Pyta, czy może trochę pomieszkać w domu (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP


„Klan” - sezon 25., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...