reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-29 - 2022-06-30

Sport w polskiej TV 16.12.2021

dodano: 2021-12-15 16:24 | aktualizacja: 2021-12-15 18:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC – Newcastle United. Transmisje live z losowania Ligi Narodów UEFA w TVP i Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi:
Taylor Fritz – Denis Shapovalov
Komentarz: Marek Furjan

15:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi:
Daniel Evans – Andy Murray
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

17:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi:
Belinda Bencic – Ons Jabeur
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers
 
CANAL+ Sport 2

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Family

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
 
CANAL+ Now

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
 
Eurosport 1

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena:
Trening zjazdu mężczyzn

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

15:30 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Orlen Wisła Płock – CD Bidasoa Irun

20:30 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4
 
Eurosport 2

13:00 Snowboard: Puchar Świata, Carezza:
Slalom gigant równoległy

14:20 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
Spezia Calcio – US Lecce

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
UC Sampdoria – Torino FC
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Losowanie

 
Polsat Sport

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Enea Zastal BC Zielona Góra

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Imoco Volley Conegliano – Fenerbahce Stambuł
 
Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
VakifBank Stambuł – Altay Club

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Hebar Pazardżik – VfB Friedrichshafen

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Polski Cukier Avia Świdnik – Lechia Tomaszów Mazowiecki
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Ważenie przed walką: 
Ewelina Pękalska – Zulfa Macho


 
Polsat Sport News

13:00 Snowboard: Puchar Świata, Carezza:
Slalom gigant równoległy

16:30 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Dentil Praia Clube – Fenerbahce Opet Stambuł

22:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Czterech Kontynentów:
Zawody
 
TVP Sport

15:00 Pływanie: Mistrzostwa Świata na krótkim basenie:
Dzień 1
Komentarz: Michał Regulski

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Losowanie
Komentarz: Piotr Sobczyński, Aleksander Roj

19:45 Hokej na lodzie: EIHC Christmas Cup, Bytom: 
Polska – Francja
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki
 
Viaplay

18:00 Koszykówka kobiet: Euroliga: 
Sopron Basket – VBW Arka Gdynia
Komentarz: Piotr Wesołowicz

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Ottawa Senators

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Vegas Knights

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Los Angeles Kings

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Detroit Red Wings

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Boston Bruins

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Colorado Avalanche

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Buffalo Sabres

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Columbus Blue Jackets

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...