reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „Pory na przygodę...” w Cartoon Network

dodano: 2022-01-14 00:49 | aktualizacja: 2022-01-14 17:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Pora na przygodę” Miętusowy Kamerdyner w amerykańskim serialu animowanym „Pora na przygodę” („Adventure Time”) służy Królewnie Balonowej. Optymistyczny bohater zaraża energetycznością, ale ma też mroczną stronę. A jakie były jego początki? Widzowie poznają odpowiedź w 4., ostatnim odcinku specjalnym mini serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” („Adventure Time: Distant Lands”), zatytułowanym „Miasto Czarodziejów” („Wizard City”). Premierowa emisja odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia br. o godz. 8:20 w kanale Cartoon Network.

Cartoon Network „Pora na przygodę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miasto Czarodziejów to magiczna lokalizacja na mapie Krainy Ooo - kontynentu, gdzie rozgrywa się akcja animacji „Pora na przygodę”. Właśnie tam trafia Miętusowy Kamerdyner, który w poprzednich sezonach występował jako entuzjastyczny, choć czasem nieco chaotyczny pomocnik Królewny Balonowej. W finałowym odcinku specjalnym mini serii „Odległe krainy”, twórcy serialu zabierają widzów do historii z przeszłości bohatera. W tej opowieści Miętus dopiero rozpoczyna naukę w szkole czarodziejów.

Poznaje nowe postaci, a wśród nich dziewczynkę Cadebrę, która zostaje jego dobrą przyjaciółką. Początkowo bohater beztrosko cieszy się z zabaw i czarów z innymi uczniami szkoły. Lecz pewnego dnia przyłapuje jedną z nauczycielek-czarodziejek na zakopywaniu świecącej korony. Czym jest ten przedmiot i jakie ma moce? Miętusowy Kamerdyner spróbuje rozwiązać zagadkę. Nie tylko po to, aby rozwikłać sprawę nietypowego zachowania Dr Caledonius, ale również po to, aby oczyścić się z zarzutów. Podejrzenia o wywołanie serii osobliwych wydarzeń padną właśnie na niego. Miętusowy Kamerdyner zawalczy o przyjaźń, prawdę i zmierzy się ze samym sobą (więcej tutaj).

„Pora na przygodę: Odległe krainy - Miasto Czarodziejów” - emisja w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku o godz. 8:20 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...