reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „Pory na przygodę...” w Cartoon Network

dodano: 2022-01-14 00:49 | aktualizacja: 2022-01-14 17:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Pora na przygodę” Miętusowy Kamerdyner w amerykańskim serialu animowanym „Pora na przygodę” („Adventure Time”) służy Królewnie Balonowej. Optymistyczny bohater zaraża energetycznością, ale ma też mroczną stronę. A jakie były jego początki? Widzowie poznają odpowiedź w 4., ostatnim odcinku specjalnym mini serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” („Adventure Time: Distant Lands”), zatytułowanym „Miasto Czarodziejów” („Wizard City”). Premierowa emisja odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia br. o godz. 8:20 w kanale Cartoon Network.

Cartoon Network „Pora na przygodę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miasto Czarodziejów to magiczna lokalizacja na mapie Krainy Ooo - kontynentu, gdzie rozgrywa się akcja animacji „Pora na przygodę”. Właśnie tam trafia Miętusowy Kamerdyner, który w poprzednich sezonach występował jako entuzjastyczny, choć czasem nieco chaotyczny pomocnik Królewny Balonowej. W finałowym odcinku specjalnym mini serii „Odległe krainy”, twórcy serialu zabierają widzów do historii z przeszłości bohatera. W tej opowieści Miętus dopiero rozpoczyna naukę w szkole czarodziejów.

Poznaje nowe postaci, a wśród nich dziewczynkę Cadebrę, która zostaje jego dobrą przyjaciółką. Początkowo bohater beztrosko cieszy się z zabaw i czarów z innymi uczniami szkoły. Lecz pewnego dnia przyłapuje jedną z nauczycielek-czarodziejek na zakopywaniu świecącej korony. Czym jest ten przedmiot i jakie ma moce? Miętusowy Kamerdyner spróbuje rozwiązać zagadkę. Nie tylko po to, aby rozwikłać sprawę nietypowego zachowania Dr Caledonius, ale również po to, aby oczyścić się z zarzutów. Podejrzenia o wywołanie serii osobliwych wydarzeń padną właśnie na niego. Miętusowy Kamerdyner zawalczy o przyjaźń, prawdę i zmierzy się ze samym sobą (więcej tutaj).

„Pora na przygodę: Odległe krainy - Miasto Czarodziejów” - emisja w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku o godz. 8:20 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...