reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Instrukcja kochania” w kanałach TV4 i TV6

dodano: 2022-01-15 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Instrukcja kochania” W poniedziałek, 17 stycznia br. o godz. 19:00 w kanale TV4, a w kolejnych dniach w stacji TV6, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Instrukcja kochania”, którego producentem jest Polot Media (Grupa Polsat Plus). W obsadzie znaleźli się Magdalena Król, Maria Ruddick, Olga Pęczak i Konrad Skolimowski. Serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic, zespołem scenarzystów kieruje Olga Kłys, producentem kreatywnym jest Maciej Świerzawski, a producentem nadzorującym Paweł Biniek.

TV4 TV 4 Czwórka „Instrukcja kochania”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serial

Vlogerka i jej przyjaciele pomagają innym dokonywać właściwych miłosnych wyborów. Jak zapowiada nadawca, ujmujące historie niczym z komedii romantycznych oraz perypetie sympatycznej dziewczyny oraz bliskich jej osób pojawią się w nowym codziennym serialu „Instrukcja kochania” na antenie Czwórki. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia br., a emisja (po jednym odcinku) odbywać się będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00. W soboty, od 22 stycznia br. o godzinie 14:00 po cztery odcinki pokazywać będzie natomiast Szóstka. W obsadzie serialu znaleźli się Maria Ruddick („Sala samobójców. Hejter”), Olga Pęczak („Przyjaciółki”), Konrad Skolimowski („Barwy szczęścia), a w roli głównej Magdalena Król („19+”).

Vlogerka od miłości

Główna bohaterka serialu, Anna Wiśniewska (w tej roli Magdalena Król), prowadzi popularny vlog o miłości i własną firmę, która oferuje pomoc w sprawach sercowych. Wraz z dwiema przyjaciółkami, Mają (Maria Ruddick) i Niną (Olga Pęczak), oraz bratem, Adrianem (Konrad Skolimowski), Anna pomaga znaleźć szczęście zgłaszającym się do niej kobietom i mężczyznom w różnym wieku, na różnych etapach życia i z różnymi problemami - od typowych kłopotów miłosnych, jakie zdarzają się niemal każdemu, po zupełnie wyjątkowe, zaskakujące jedyne w swoim rodzaju sytuacje.

Uczuciu trzeba czasem pomóc

Problemy w związkach i poszukiwania drugiej połówki, trudne wybory i rozstania, zdrady i tajemnice partnerów, uczuciowe niepowodzenia i komplikacje, nieśmiałość i obawy, pechowe doświadczenia i własne błędy. Choć skala wyzwań bywa pokaźna, Anna, Maja, Nina i Adrian wierzą, że nie ma przeszkody, której miłość nie może pokonać. Czasem trzeba jej tylko trochę dopomóc, w czym nieocenione okazują się atuty każdego z nich.

Kto jest kim?

Anna jest dobrym psychologiem o dużej intuicji, a prywatnie trzydziestolatką, która niezachwianie wierzy w miłość. Maja, przed którą internet nie ma tajemnic, potrafi zdobyć każdą informację. Obeznana z wszelkimi nowinkami i trendami dwudziestolatka ma też wiele innych pasji, od motoryzacji po sztuki walki, które okazują się przydatne w różnych sytuacjach. Empatyczna i chętnie wspierająca przyjaciółki Nina jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej. Jej wyczucie stylu i elegancji jest bezcenne, gdy potrzebna jest zewnętrzna metamorfoza, ale jako kobieta po czterdziestce i po rozwodzie ma też spory bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, którą chętnie dzieli się z innymi. Męski punkt widzenia, humor i rozmaite - czasem zaskakująco trafne - obserwacje oraz detektywistyczne talenty wnosi do firmy siostry Adrian, chłopak o złotym sercu, ale też niepoprawny podrywacz, który potrafi wszędzie się wkręcić i swoim urokiem nadrobić wszelkie braki. Wszyscy czworo, choć im samym też zdarzają się emocjonalne wpadki, dokładają starań, aby historie ich klientów zakończyły się szczęśliwie i bardzo angażują się w każdą z nich. Nic bowiem tak nie rozpala ludzkiej wyobraźni, jak namiętna czy nieszczęśliwa miłość.

Kto tworzy „Instrukcję kochania”?

W rolach głównych występują: jako Anna - Magdalena Król, jako Majka - Maria Ruddick, jako Nina - Olga Pęczak,  i jako Adrian - Konrad Skolimowski. „Instrukcję kochania” produkuje dla Czwórki firma Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media - więcej tutaj, firma ta tak jak Telewizja Polsat - nadawca kanałów TV4 i TV6 - więcej tutaj, jest częścią Grupy Polsat Plus). Serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic, zespołem scenarzystów kieruje Olga Kłys, producentem kreatywnym jest Maciej Świerzawski, a producentem nadzorującym Paweł Biniek.
 
Olga Pęczak, Magdalena Król, Konrad Skolimowski i Maria Ruddick w serialu „Instrukcja kochania”, foto: Cyfrowy Polsat
Olga Pęczak, Magdalena Król, Konrad Skolimowski i Maria Ruddick w serialu „Instrukcja kochania”, foto: Cyfrowy Polsat


„Instrukcja kochania” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 17 stycznia 2022 roku) o godz. 19:00 w TV4. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...