Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Tottenham Hotspur – Arsenal FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport 2
15:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Brentford
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Detroit Pistons – Phoenix Suns
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Kamil Chanas CANAL+ Now
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia Basket – FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Belenenses SAD – FC Porto
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek Eurosport 1
10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen: 2. przejazd slalomu mężczyzn
11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zauchensee: Supergigant kobiet
12:45 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding: Bieg na dochodzenie kobiet
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Marcos Giron (USA) - Rafael Nadal (Hiszpania, 6.): nie przed 04:00,
Komentarz Witold Domański
Sofia Kenin (USA, 11.) - Madison Keys (USA)
Komentarz Marek Furjan
lub Jaume Munar (Hiszpania) - Asłan Karacew (Rosja, 18.)
Komentarz Michał Lewandowski
Ashleigh Barty (Australia, 1.) - Łesia Curenko (Ukraina): nie przed 09:00,
Komentarz: Witold Domański
Alexander Zverev (Niemcy, 3.) - Daniel Altmaier (Niemcy),
Kkomentarz Karol Stopa Eurosport 2
10:05 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Font Romeu: Slopestyle
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police Polsat Sport Extra
10:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Font Romeu: Slopestyle
12:10 Piłka nożna: Eredivisie: FC Utrecht – AFC Ajax
14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Pokazy mistrzów
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Polsat Sport News
09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek kobiet
10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek kobie
13:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: Przejazd czwórek mężczyzn
14:35 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding: Bieg na dochodzenie mężczyzn
18:00 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: Itas Trentino – Vero Volley Monza Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia Basket – FC Barcelona