reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Słowenia: 10 kanałów tematycznych FTA w naziemnej DVB-T

dodano: 2022-01-17 18:58 | aktualizacja: 2022-01-17 20:20
autor: RO | źródło: satelitv.net/satelitskiforum.com

Słowenia Lublana Od 17 stycznia 2022 r. na Słowenii wprowadzono 10 nowych kanałów do naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T. Widzowie mogą odbierać National Geographic, FOX, FOX Crime, FOX Life, FOX Movies, Minimax, AMC, Viasat History, Croatian Music Channel i TV 1000 Balkans... i to bezpłatnie ze zwykłej anteny naziemnej!

http://www.telesputnik.ru/upload/iblock/5d3/telekanaly_fox_i_national_geographic_uydut_s_platformy_b
National Geographic FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zamknięcie transmisji SD przez słoweńskiego nadawcę RTV Slovenija pozwoliło na wdrożenie nowej oferty kanałowej w MUX C. Pakiet jest dystrybuowany w rozdzielczości SD w kodeku MPEG-4. Średni bitrate dla każdego kanału wynosi około 1,5 Mbit/s. Pakiet 10 międzynarodowych kanałów tematycznych nie jest szyfrowany (FTA), czyli może być odbierany na dowolnym odbiorniku DVB-T ze wsparciem MPEG-4 i podłączonym do tradycyjnej anteny naziemnej.

Kanały słoweńskiego RTV Slovenija (SLO1, SLO2, SLO3) są obecnie dostępne tylko w wysokiej rozdzielczości w MUX A. Ich transmisja w jakości SD została wyłączona z MUX C, a zwolniona pojemność wykorzystana do nowego pakietu.

O startującej ofercie niewiele wiadomo, ale mówi się o niej od kilku miesięcy. W niedalekiej przyszłości cały pakiet zostanie zaszyfrowany i według nieoficjalnych informacji, będzie dystrybuowany w kodeku HEVC z rozdzielczością HD. Dostęp do oferty ma być w cenie około 10 euro.

Źródło: satelitv.net 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...