reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adjara Group kupił kanał Setanta Ukraine

dodano: 2022-01-23 09:07
autor: RO | źródło: detector.media

Adjarasport Setanta Sports Gruziński holding Adjara Group kupił ukraiński kanał Setanta Ukraine, rozszerzając swoje prawa o programy telewizyjne i streaming. Zakup ten przyniesie nowe oferty dla odbiorców na Ukrainie.

mediasat.info
Adjarasport Setanta Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adjara Group poinformowała, że porozumienie pomiędzy stronami zostało pomyślnie zawarte po kilkumiesięcznych negocjacjach. Setanta Sports ma również prawa do treści sportowych i licencję na usługę OTT. Wiosną 2022 wraz z kanałami Setanta Ukraine zaoferuje klientom nowy serwis - platformę OTT.
 

Biorąc pod uwagę, że Setanta Ukraine działa na terenie całego kraju od 2019 roku i ma ponad 2 mln użytkowników, to Setanta Sports postrzega kanały telewizyjne jako dobrą okazję do realizacji swoich ambitnych celów, które na tym etapie obejmują zarówno rebranding firmy, jak i nowe oferty dla użytkowników. Firma zaoferuje także więcej treści w języku ukraińskim, w tym ponad 3 tys. transmisji sportowych

- powiedział Giorgi Pruidze, dyrektor generalny Adjara Group/Setanta Sports.


Od lutego 2021 r. Setanta Sports nadaje w 13 krajach, a platforma nadawcy w technologii OTT umożliwia jednoczesne oglądanie kilku transmisji sportowych.

Na Ukrainie subskrybenci setantasports.com będą mieli dostęp do angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, szkockiej Premier League, belgjskiej Eerste klasse A, Mistrzostw Anglii, a także meczów Pucharu Anglii i Pucharu Ligi, NBA i Euroligi. Setanta Ukraine oferuje również transmisje Formuły 1, turnieje tenisowe kobiet i mężczyzn, NASCAR, UFC, golf i hokej.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...