reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport 1-5 w HD i Eurosport 4K w Polsat Box dla wszystkich abonentów

dodano: 2022-01-27 13:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Eurosport 4K Polsat Box Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022, które startują już 4 lutego. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT od Polsat Box.

TVN Grupa Discovery
Eurosport Discovery Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas igrzysk.

Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, czyli do zakończenia ZIO, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich.

Abonenci Polsat Box korzystający z telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem będą mogli śledzić zmagania sportowców na 6 antenach Eurosport, które zapewnią aż 850 godzin godzin transmisji z igrzysk. Znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:
  • Eurosport 1 - pozycja 333: różne dyscypliny
  • Eurosport 2 - pozycja 334: różne dyscypliny
  • Eurosport 3 - pozycja 335: hokej na lodzie
  • Eurosport 4 - pozycja 336: łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)
  • Eurosport 5 - pozycja 337: curling
  • Eurosport 4K - pozycja 338: najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Widzowie poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. Igrzyska skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

Abonenci Polsat Box wszystkie kanały Eurosport będą mogli oglądać w ramach swojego pakietu TV, a także na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach w Polsat Box Go.

Dodajmy, że testy kanałów Eurosport 3-4 HD i Eurosport 4K pojawiły się na satelicie już 10 grudnia ub.r. Następnie, 20 stycznia br. dodano je do tabeli NIT platformy Polsat Box, by po 7 dniach wyposażyć strumień w systemy kodowania Nagra MA dla Polsat Box.

Zobacz parametry techniczne kanałów Eurosport 3-4 HD i Eurosport 4K na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...