reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telenor staje się Yettel w marcu

dodano: 2022-01-27 19:49 | aktualizacja: 2022-01-27 20:30
autor: RO | źródło: rtv.rs

Telenor Firma telekomunikacyjna Telenor będzie kontynuować działalność pod nazwą Yettel od marca 2022 roku. Zmiana marki nastąpi w trzech krajach, w których PPF Group korzysta z marki Telenor - w Serbii, na Węgrzech i w Bułgarii. Okres przejściowy rebrandingu właśnie się zaczyna, a zakończy pod koniec marca i nie wymaga żadnego udziału ze strony klienta.

Telenor Yettel
Telenor staje się Yettel (Serbia, Bułgaria i Wegry)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Yettel to nowoczesna marka, zaprojektowana w oparciu o badania potrzeb i trendów rynkowych. Została stworzona z myślą o poprawie jakości życia użytkowników, ze zrozumieniem rosnącej roli, jaką technologia odgrywa w codziennym życiu ludzi.
 

Yettel to nowe imię, nowe słowo. W 2022 r. wprowadzimy nowe produkty i usługi, ale nasz cel strategiczny pozostanie niezmieniony: chcemy dalej rozwijać naszą działalność i rynek serbski, wnosić wkład w gospodarkę i społeczność oraz oferować wysokiej jakości usługi dzięki najnowocześniejszej sieci i infrastrukturze

- powiedział Majk Mišel, dyrektor generalny firmy w Serbii.


Marek Slačik, dyrektor wykonawczy TMT CEE (Technologia, Media, Telekomunikacja dla regionu CEE), zwraca uwagę, że dla PPF Telekom Group to nowy rozdział w Serbii, na Węgrzech i w Bułgarii.
 

Mamy solidne i mocne fundamenty, które stworzyliśmy pod marką Telenor i na których będziemy nadal budować relacje z klientami i tworzyć dodatkową wartość pod nową marką Yettel

- mówi Slačik.


PPF Group przejęło spółki telekomunikacyjne Telenoru na Węgrzech, w Bułgarii i Serbii w lipcu 2018 roku. Łączna cena za przejęcie wyniosła 2,8 mld euro, a PPF sfinansowało transakcję pożyczką od wierzycieli.
 

Źródło: rtv.rs 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...