reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w kinach

dodano: 2022-01-28 01:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Next Film MTL Maxfilm „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” Od piątku, 28 stycznia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (kontynuację produkcji „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”). Producentem filmu jest MTL Maxfilm, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). Wystąpili Alicja Bachleda-Curuś, Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Karolina Bruchnicka, Monika Krzywkowska, Kinga Jasik, Dagmara Bąk, Anna Lucińska, Michalina Sosna-Wilkońska, Hanna Nowosielska, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, aweł Domagała i Leszek Lichota.

Next Film MTL Maxfilm „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od piątku, 28 stycznia br. widzowie kin w całej Polsce będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z udziałem m.in. Alicji Bachledy-Curuś, Katarzyny Skrzyneckiej, Mikołaja Roznerskiego, Macieja Zakościelnego i Leszka Lichoty. Dystrybutorem tytułu jest spółka Next Film z grupy Helios.

Najnowszy film w dystrybucji Next Film pokaże widzom dalszy ciąg historii bohaterów komediowego filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z 2016 roku. Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich słabościach Ricky (w tej roli Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki, Filip (Paweł Domagała) szaleje na giełdzie, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) poskładać złamane serce. Tylko Tomasz (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia, przez co w końcu wpada w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Barbarą (Alicja Bachleda-Curuś) i Zofią (Joanna Jarmołowicz), wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka - tajemnicza Pestka (Karolina Bruchnicka).

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wyreżyserował Sylwester Jakimow. W rolach głównych widzowie będą mogli podziwiać Alicję Bachledę-Curuś, Karolinę Bruchnicką, Katarzynę Skrzynecką, Joannę Jarmołowicz, Mikołaja Roznerskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego, Piotra Głowackiego i Leszka Lichotę. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni, a autorem zdjęć jest Tomasz Dobrowolski. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Dystrybutorem tytułu jest Next Film - firma należąca do Heliosa (Grupa Agora), która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Karolina Bruchnicka, Maciej Zakościelny i Zbigniew Zamachowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: Agora
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Karolina Bruchnicka, Maciej Zakościelny i Zbigniew Zamachowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...