reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tydzień ze Slashem” w Antyradiu

dodano: 2022-02-20 02:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Antyradio W poniedziałek, 21 lutego br. Antyradio (Eurozet/Agora) po raz kolejny zaprosi słuchaczy na „Tydzień ze Slashem”. Saul Hudson „Slash” to legendarny gitarzysta rockowy. Tym razem główną atrakcją będzie konkurs „Antyradio gra w Slasha”. Słuchacze będą mieli szansę na wygranie gitary Les Paul Slash z odręcznym autografem muzyka oraz firmowych koszulek i czapeczek. Akcja ma związek z premierą albumu Slasha i Mylesa Kennedy'ego & The Conspirators zatytułowanego „4”.

Antyradio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 11 lutego br. ukazał się najnowszy album Slasha i Mylesa Kennedy'ego & The Conspirators zatytułowany „4”, na który fanom przyszło czekać cztery lata. Z tej okazji od poniedziałku, 21 lutego br. na antenie Antyradia królować będą piosenki skomponowane lub wykonywane przez charyzmatycznego gitarzystę, występującego w charakterystycznym czarnym cylindrze. Stacja zaprosi też do konkursu „Antyradio gra w Slasha”. Słuchacze zmierzą się w antenowych pojedynkach, podczas których będą musieli wykazać się znajomością twórczości muzyka. Zwycięzca piątkowego (25 lutego br.) finału otrzyma gitarę z odręcznym autografem artysty. W antenowej zabawie wezmą udział wybrani słuchacze, którzy wyślą do redakcji odpowiedzi uzasadniające, dlaczego Slash jest ich ulubionym muzykiem.

Na fanów kultowego gitarzysty Guns'n'Roses czeka również wywiad z muzykiem o kulisach nagrywania albumu „4”, który jest już dostępny na player.antyradio.pl.

„Tydzień ze Slashem” - emisja codziennie (od 21 lutego 2022 roku) w Antyradiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...