reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-28 - 2023-01-29

Sport w polskiej TV 27.02.2022

dodano: 2022-02-26 11:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Carabao Cup: Chelsea FC – Liverpool FC. Transmisja live z Pucharu Świata w Lahti w TVN i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Wolverhampton FC
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Atheltic Club

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes – Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Atheltic Club

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – Stade Reims
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
SCO Angers – RC Lens
Komentarz: Edward Durda, Paweł Grabowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – CA Osasuna
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Phoenix Suns – Utah Jazz
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – Cagliari Calcio 
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Hellas Verona – Venezia FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

17:30 Piłka nożna: Carabao Cup: 
Chelsea FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio – SSC Napoli

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – Stade de Reims
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC – Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica – Vitória SC
Komentarz: Michał Wszołek, Daniel Sobis

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Porto – Gil Vicente FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Villarreal CF – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – LOSC Lille
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – Cagliari Calcio 
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Angers SCO – RC Lens
Komentarz: Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
ESTAC Troyes – Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – LOSC Lille
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

09:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: European Masters:
Finał
 
Eurosport 2

10:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs skoków mężczyzn

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

14:30 Kolarstwo szosowe: Kuurne-Bruksela-Kuurne:
Wyścig
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Floryda:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fontana:
Wyścig

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Futsal Brzeg
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Lille OSC
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Hradec Králové – SK Slavia Praga

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FC Fastav Żlin
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Finał

18:00 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Joker Świecie – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Hibernian FC – Celtic FC

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Go Ahead Eagles – AFC Ajax

23:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
Los Angeles Galaxy – New York City FC
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – Feyenoord

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza – Itas Trentino

22:15 Biathlon: Mistrzostwa Swiata Juniorów:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

23:20 Biathlon: Mistrzostwa Swiata Juniorów:
Bieg na dochodzenie kobiet
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

11:00 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Idzi

12:50 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski:
Finał
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Idzi

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Chrobry Głogów – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – Lech II Poznań
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

20:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Włochy – Islandia
Komentarz: Piotr Sobczyński

   
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: The Vitality Women's FA Cup:
Liverpool FC – Arsenal FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Fortuna Düsseldorf

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Werder Bremen
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TBC Lemgo Lippe – SC Magdeburg

14:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Northampton Saints – Exeter Chiefs

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe – Coton Sport FC

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma – Inter Mediolan

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – RB Lipsk

Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Zachodny

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel – HC Erlangen
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia – Włochy
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
USGN – ASEC Mimosas

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Ittihad – JS Saoura

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Pyramids FC – CS Sfaxien

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
AS Otoho – Al Masry

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Royal Leopards – Orlando Pirates

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Borussia Dortmund

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

18:00 Wyścigi samochodowe: Indycar Series, Firestone:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Edmonton Oilers

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Buffalo Sabres

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Ahly Tripoli – Zanaco FC

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
RS Berkane – Simba SC

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – St. Louis Blues

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Winnipeg Jets

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Vancouver Canucks

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – New York Islanders

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Seattle Kraken


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...