reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Love Island. Wyspa miłości” 5 w Polsacie i Esce TV

dodano: 2022-02-28 04:00 | aktualizacja: 2022-02-28 11:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Love Island Wyspa miłości Polsat W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 22:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanale Eska TV, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 5. sezonu programu „Love Island. Wyspa miłości”, którego producentem wykonawczym jest Jake Vision. Widowisko poprowadzi Karolina Gilon. Program będą mogli również oglądać użytkownicy serwisu VOD Polsat Go (w tym program „Sobota na Love Island”). Wcześniejsze odcinki tego formatu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat i Eska TV.

Telewizja Polsat
Love Island Wyspa miłości Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie wracają do słonecznej Hiszpanii. Piąty sezon programu „Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku, 28 lutego br. o godzinie 22:00 pojawi się w telewizji Polsat.

Jak zapowiada nadawca, nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii. To wszystko czeka na widzów w piątym sezonie programu „Love Island. Wyspa miłości”. Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników siedem razy w tygodniu (dotąd sześć). Od poniedziałku do piątku i w niedzielę (od 28 lutego br.) na antenie Polsatu, a w soboty (od 5 marca br.) specjalne wydanie programu „Sobota na Love Island”, w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

W poniedziałek, 28 lutego br. widzowie poznają dziesięcioro nietuzinkowych singli, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości. Jacy będą nowi Islanderzy?

- Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność - to zapewnia „dobry vibe”, czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę - gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać!

zdradza Karolina Gilon.


Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek „Sobota na Love Island” publikowany na platformie Polsat Go. W dniu, gdy reality-show nie będzie emitowany w telewizji fani będą mieli okazję obejrzeć extra materiały w internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi. Niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Cyfrowy Polsat


„Love Island. Wyspa miłości” - sezon 5., emisja od niedzieli do piątku (od 28 lutego 2022 roku) około godz. 22:00 w telewizji Polsat. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Eska TV, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat i Eska TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...