reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Otwarte okno na zagraniczne kanały informacyjne

dodano: 2022-03-03 16:32 | aktualizacja: 2022-03-04 11:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Toya/satkurier.pl

Toya Ukraina pomoc Toya dla wszystkich swoich abonentów wprowadza na miesiąc otwarte okno, z następującymi zagranicznymi kanałami informacyjnymi: Ukraina 24, UATV, BBC World News, CNN, Sky News. Kanały te są dostępne w odbiornikach cyfrowych HD oraz w Toya GO (Ukraina 24, UATV bez konieczności logowania).

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wszystkich pakietach telefonii komórkowej Toya obniżono, aż do odwołania, ceny połączeń na numery komórkowe do Ukrainy z 2 zł/min do 8 gr/min. Ponadto dla obywateli Ukrainy utworzono nowy pakiet umożliwiający rozmowy, przesyłanie SMS/MMS zawierający 50 GB dostępu do Internetu. Dodatkowym walorem pakietu jest skrócenie okresu zobowiązania do 3 miesięcy I gwarancji zachowania ceny przez 12 miesięcy. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych kart SIM (do 10 szt.) w cenie 6 zł/ mies. Wówczas pakiet 50 GB jest współdzielony przez wszystkie karty.

Dostępna opcja WiFi calling (dla wybranych modeli telefonów) umożliwia rozmowy, wysyłanie SMS i MMS przez Internet bez ponoszenia dodatkowych opłat. Cena tego pakietu została ustalona na 36 zł/mies.
 

– Podjęliśmy starania, aby w jakiś sposób pomóc obywatelom Ukrainy w tym trudnym czasie. Od pomysłu do realizacji minęły zaledwie dwa dni. Z wielką satysfakcją odnotowałem pełne wsparcie i zrozumienie zarówno firmy Play będącej naszym partnerem w zakresie MVNO oraz nadawców telewizyjnych. Jest to nasz skromny wkład w akcje pomocy Ukrainie – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.

Warto nadmienić, że Toya w swoim lokalnym programie telewizyjnym TV Toya wprowadziła specjalne bloki informacyjno-publicystyczne o sytuacji imigrantów z Ukrainy, w szczególności uchodźców wojennych, a także o sposobach i formach udzielania im pomocy. Na podkreślenie zasługuje wysłanie ekipy telewizyjnej na granicę polsko-ukraińską, która na żywo relacjonuje bieżącą sytuację.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...