Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Wisła Kraków – Lech Poznań. Transmisja live z Mistrzostwa Świata w lotach tylko w TVP. Spotkanie WTA Indian Wells: Iga Świątek - Clara Tauson w CANAL+ Sport. Mecz ATP World Tour w Indian Wells: Hubert Hurkacz - Oscar Otte w Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells: 3. runda Ludmiła Samsonowa - Danka Kovinić (?) CANAL+ Now
15:00 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos – Real Madryt Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Luton Town – Queens Park Rangers
18:00 Snooker: Turkish Masters: Finał Eurosport 2
10:20 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Reiteralm: Ski cross
12:20 Biathlon: Puchar Świata, Otepää: Sztafeta mieszana
13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Biegi sprinterskie drużyn mieszanych
14:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Bieg na 10 km mężczyzn
15:10 Biathlon: Puchar Świata, Otepää: Pojedyncza sztafeta mieszana Golf Channel
18:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach: Finał
Komentarz: Jacek Person Metro
10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Sztafeta mieszana
13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Biegi sprinterskie drużyn mieszanych Motowizja
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale: Zawody
nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: AZS UW Darkomp Wilanów – Clearex Chorzów
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
20:30 Piłka nożna: Liga GBL: PAOK FC – Pas Giannina TVP 1
16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Vikersund: Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń TVP Sport
11:30 Skoki narciarskie: Pucharu Kontynentalnego, Zakopane: Konkurs indywidualny
Komentarz: Michał Regulski, Rafał Kot