reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czy niezależna, rosyjska telewizja Dożd wznowi emisję?

dodano: 2022-03-12 23:05 | aktualizacja: 2022-03-13 20:39
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/delfi.lv

Dożd TV Przewodniczący Łotewskiej Krajowej Rady ds. Mediów Elektronicznych, Ivars Āboliņš, potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie przywrócenia emisji niezależnej telewizji. Kilka firm jest w to zaangażowanych, ale przewodniczący nie skomentował, którzy przedstawiciele mediów uczestniczą w rozmowach.

tvrain.ru
Dożd TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pozytywny wynik negocjacji i nadawanie kanału telewizyjnego Dożd z Rygi jest bardzo prawdopodobne, ale wciąż to nieoficjalna informacja. Rozmowy o działalności ze stolicy Łotwy są podobno prowadzone z innymi kanałami dla rosyjskojęzycznej widowni.

Później informację skomentowała założycielka i dyrektor generalna kanału Dożd, Natasza Sindiejewa.
 

- Witam wszystkich. Teraz pojawiają się różne informacje o nadawaniu Dożda z różnych krajów. To plotki. Nie prowadzimy żadnych negocjacji. Na razie dochodzimy do siebie po wszystkim, co nam się przydarzyło

- napisała Sindiejewa na Facebooku.


Dożd jest kanałem informacyjno-publicystycznym, którego cechuje uczciwe dziennikarstwo. W Rosji działa ponad 11 lat i już dawno zrobiło się o nim głośno. Z jego programów widzowie dowiadywali się prawdy o działalności Aleksieja Nawalnego czy przebiegu wojny na Ukrainie. Stacja kilka lat temu została wyrzucona z sieci kablowych i platform satelitarnych w Rosji. Później była dostępna dla swoich subskrybentów przez Internet, YouTube, sieci społecznościowe i satelitę Astra 5B (31,5°E).

Źródło: delfi.lv  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...