reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-18 - 2022-05-19

Sport w polskiej TV 17.03.2022

dodano: 2022-03-16 12:59 | aktualizacja: 2022-03-17 11:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Galatasaray SK – FC Barcelona. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
Maria Sakkari - Elena Rybakina
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
Veronika Kudermetova - Paula Badosa
Komentarz: TBC
 
CANAL+ Sport 2

20:45 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Family

20:45 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
Supergigant kobiet

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
Supergigant mężczyzn

15:35 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski kobiet
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo szosowe: Grand Prix de Denain:
Wyścig

 
Golf Channel

19:00 Turniej PGA Tour, Palm Harbor:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport

15:35 Biathlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski kobiet

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Losowanie

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału

01:30 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Asseco Arka Gdynia

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Real Madryt – ASVEL Lyon-Villeurbanne
 
Polsat Sport News

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
A. Carraro Imoco Conegliano – Vero Volley Monza


 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Zhejiang Golden Bulls – Zhejiang Guangsha Lions

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Club Joventut Badalona – Herbalife Gran Canaria
 
TVP Sport

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska – Szwecja
Komentarz: Maciej Iwański
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Galatasaray SK – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Przybysz 

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Bayer 04 Leverkusen – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Juza 

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Monaco – SC Braga

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK Crvena Zvezda – Rangers FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel 1893 – Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Skwierawski 

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Stade Rennais – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski 

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar – Bodø/Glimt

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Kopenhaga – PSV Eindhoven

19:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Luleå Hockey – Frölunda HC

20:00 Dart: 2022 Premier League Darts:
Zawody

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt – Real Betis
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Gajdek

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympique Lyon – FC Porto
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
West Ham United – Sevilla FC
Komentarz: Dawid Król, Dominik Piechota

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AS Roma – Vitesse
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mariusz Moński 

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam – FK Partizan Belgrad
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak 

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent – PAOK

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
LASK Linz – SK Slavia Praga

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Dallas Stars

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – New York Islanders

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Nashville Predators

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Carolina Hurricanes

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Pittsburgh Penguins

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Buffalo Sabres

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – San Jose Sharks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Detroit Red Wings

03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Florida Panthers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...