reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Disneya w Polsacie w Poniedziałek Wielkanocny [wideo]

dodano: 2022-04-07 16:26 | aktualizacja: 2022-04-11 13:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Dzień Disneya Polsat Dzień Disneya w Polsacie po raz czwarty! Wielkanocny Poniedziałek (18 kwietnia br.) na antenie Polsatu znów będzie świętem kina. Dzięki Disneyowi od wczesnego poranka do wieczornego seansu zaprezentowane zostaną animowane i fabularne hity: „Toy Stoy 3”, „Auta 3”, „Zaplątani”, „Skarb narodów”, „Vaiana: Skarb oceanu” i megahit „Król Lew” (2019).

Dzień Disneya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Opisy filmów w ramach Dnia Disneya w Polsacie:

„Toy Story 3” (godz. 6:55) to świetna animacja studia Disney i Pixar, szalenie emocjonująca rozrywka dla całej rodziny. Film ten otrzymał dwa Oscary® - w kategoriach: Najlepszy długometrażowy film animowany (Lee Unkrich) i Najlepsza piosenka („We Belong Together”, w wykonaniu Randy’ego Newmana). Podziwiamy bohaterów tej opowieści, bo działają zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Czy trzecia, pełna przygód podróż Szeryfa i jego drużyny zakończy się powodzeniem?

„Auta 3” (godz. 9:20) to przebojowa animacja produkcji Disneya i Pixara. Trzecia część kinowego hitu dla najmłodszych, opowiadająca o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy. Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Czy z pomocą starych i nowych przyjaciół zdoła powrócić do gry?„Zaplątani” (godz. 11:30) to zarazem animacja i musical, szalona eskapada z przygodami i... włosami, mnóstwem magicznych włosów. Ta pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści prezentuje jedną z najpopularniejszych Księżniczek Disneya. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz... jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności.

„Skarb narodów” (godz. 13:40) to wielki fabularny przebój kinowy z laureatem Oscara®, Nicolasem Cagem w roli Benjamina „Bena” Franklina Gatesa. Główny bohater tego widowiska przygodowego wyrusza na poszukiwania bezcennego, narodowego skarbu Ameryki, kierując się zaszyfrowanymi wskazówkami. W tej porywającej przygodzie gwiazdorowi partneruje Diane Krugerjako piękna archiwistka, doktor Abigail Chase. Jeśli coś się dzieje nie tak, ludzie zdolni do podjęcia działań muszą je podjąć!

„Vaiana: Skarb oceanu” (godz. 16:25) to popularna animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań. Nigdy nie należy poddawać się, nawet w największych opałach!„Król Lew” (MEGAHIT – godz. 20:00) z 2019 roku to nominowana do Oscara®, animacja przygodowa produkcji Walt Disney Pictures. Jeden z najpopularniejszych filmów animowanych w historii kina. Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Simba staje do walki z uzurpatorem z poczucia obowiązku, a zyskuje poczucie własnej wartości.18 kwietnia - Dzień Disneya do Telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...