reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-18 - 2022-05-19

Sport w polskiej TV 17.04.2022

dodano: 2022-04-16 10:57 | aktualizacja: 2022-04-16 15:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Sevilla CF - Real Madryt. Transmisje live z Mistrzostw Świata w snookerze tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla CF - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Lorient
Komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla CF - Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - CB Breogan

15:15 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Celta Vigo
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia

Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Ligi Żużlowa:
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Motor Lublin - Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Brooklyn Nets
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF - Levante UD
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek

17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC - Crystal Palace

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Lorient
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - SL Benfica

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF - Levante UD
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - SL Benfica
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

08:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey:
Etap 8

10:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 2
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship 24h Le Mans: 
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship 24h Le Mans: 
Wyścig

13:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship 24h Le Mans: 
Wyścig

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 2
 
Fightklub

02:45 (nd/pn) Sporty walki: BKFC - Knuckle Mania 2:
Luis Palomino - Martin Trey Brown

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

01:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Bristol:
Wyścig

 
Polsat Sport

14:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Leo Shoes PerkinElmer Modena - Sir Safety Conad Perugia

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
CR Flamengo - Sao Paulo FC

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - Atletico Mineiro
 
Polsat Sport Extra

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - 1. FC Slovacko


 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Río Breogán

14:30 Piłka nożna: Superleague Ellada: 
PAE Atromitos - OFI Kreta FC

18:30 Piłka nożna: Superleague Ellada: 
Aris FC - PAOK FC
 
Viaplay

11:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Deportivo Alaves - Real Madryt

12:30 Piłka nożna kobiet: DFB-Pokal Frauen:
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Örebro

13:30 Piłka nożna kobiet: Women's FA Cup:
Arsenal FC - Chelsea FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Werder Brema - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - Erzgebirge Aue

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - FC Schalke 04

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Piteå

15:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Frölunda - Luleå

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dawid Król

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Simba SC - Orlando Pirates

18:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
Houston Gamblers - Michigan Panthers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Florida Panthers

19:30 Baseball: Major League Baseball:
Red Sox - Twins

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - RB Lipsk

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Pyramids FC - TP Mazembe

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Masry - RS Berkane

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Ittihad - Al Ahly Tripoli

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - San Jose Sharks

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - St. Louis Blues

01:00 (nd/pn) Baseball: Major League Baseball:
Padres - Braves

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - New York Islanders

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...